Menu

Profil Rodinné centrum Obláčik

Rodinné centrum Obláčik

Telefónne číslo: 0910 603 277

Email: mcoblacik@materskecentra.sk

Ulica: Heyrovského

Číslo: 2

Mesto: Bratislava – Lamač

PSČ: 84103

IČO: 30846579

Web: http://www.oblacik.sk

Náš príbeh

Rodinné centrum Obláčik poskytuje priestor pre stretávanie detí a rodičov (starých, mladých i budúcich). Ponúka široké spektrum aktivít – vzdelávacie, športové, hudobné, kreatívne, spoločenské… a tak zabezpečuje pre návštevníkov príjemné a zmysluplné trávenie voľného času v bratislavskom Lamači.

Nie je žiadnym novootvoreným centrom, aj napriek tomu, že vzniklo 12.6.2013. Je priamym nasledovníkom Materského centra Obláčik, ktoré bolo založené v Lamači 9.5.2003 ako neziskové občianske združenie. Zmenu materského centra na rodinné si vyžiadalo rozšírenie cieľovej skupiny na deti do 6 rokov. Centrum je takmer od začiatku členom Únie materských centier.

Tak, ako si obláčiky plávajú po oblohe, aj RC Obláčik si pláva po Lamači a vždy po čase zmení svoje pôsobisko. Od augusta 2013 sídli na Heyrovského ulici 2 (v budove bývalej Montessori školy a škôlky, resp. v budove bývalého miestneho úradu). Predtým sídlil v budove Základnej školy Lamač, v priestoroch Materskej školy na Zlatohorskej ulici, v centre Oáza a začínal v budove základnej školy.

Dušou centra sú vždy jeho členovia, ktorí sa z roka na rok menia. Sú to všetko dobrovoľníci, ktorí pripravujú program a zabezpečujú chod centra. Všetkým patrí veľká vďaka. 

Okrem energie, ktorú do Rodinného centra Obláčik vkladajú dobrovoľníci, finančnej podpore sponzorov, rôznych projektov a grantov je pre fungovanie Obláčika nenahraditeľná aj podpora Miestneho úradu Bratislava – Lamač. RC Obláčik na oplátku prispieva k rozvoju miestnej komunity.


Naše krédo

Nie je žiadnym novootvoreným centrom, aj napriek tomu, že vzniklo 12.6.2013. Je priamym nasledovníkom Materského centra Obláčik, ktoré bolo založené v Lamači 9.5.2003 ako neziskové občianske združenie. Zmenu materského centra na rodinné si vyžiadalo rozšírenie cieľovej skupiny na deti do 6 rokov. Centrum je takmer od začiatku členom Únie materských centier. Tak, ako si obláčiky plávajú po oblohe, aj RC Obláčik si pláva po Lamači a vždy po čase zmení svoje pôsobisko. Od augusta 2013 sídli na Heyrovského ulici 2 (v budove bývalej Montessori školy a škôlky, resp. v budove bývalého miestneho úradu). Predtým sídlil v budove Základnej školy Lamač, v priestoroch Materskej školy na Zlatohorskej ulici, v centre Oáza a začínal v budove základnej školy. Dušou centra sú vždy jeho členovia, ktorí sa z roka na rok menia. Sú to všetko dobrovoľníci, ktorí pripravujú program a zabezpečujú chod centra. Všetkým patrí veľká vďaka. Okrem energie, ktorú do Rodinného centra Obláčik vkladajú dobrovoľníci, finančnej podpore sponzorov, rôznych projektov a grantov je pre fungovanie Obláčika nenahraditeľná aj podpora Miestneho úradu Bratislava – Lamač. RC Obláčik na oplátku prispieva k rozvoju miestnej komunity.

Stručný popis organizácie

Rodinné centrum Obláčik poskytuje priestor pre stretávanie detí a rodičov (starých, mladých i budúcich). Ponúka široké spektrum aktivít – vzdelávacie, športové, hudobné, kreatívne, spoločenské… a tak zabezpečuje pre návštevníkov príjemné a zmysluplné trávenie voľného času v bratislavskom Lamači.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma