Menu

Profil Občianske združenie STOPA ...

Občianske združenie STOPA Slovensko

Telefónne číslo: 0948139382

Email: stopa.slovensko@gmail.com

Ulica: Pražská

Číslo: 33

Mesto: Bratislava

PSČ: 811 04

IČO: 42446341

Web: www.stopaslovensko.sk

Náš príbeh

Pomôžte nám vyzbierať peniaze aby sme našu prácu mohli robiť dobre a pomôcť tak , čo najviac ľuďom bez domova sa plne integrovať do bežného života.

Naša organizácia prevádzkuje integračné centrum pre ľudí bez domova, so zameraním na rozvoj, edukáciu a začlenenie klientov do spoločnosti pomocou rôznych typov pracovných terapii, špeciálneho sociálneho poradenstva, individuálnych a skupinových sedení. Počas reintegrácie klienta sa zameriavame na jeho prežívanie s cieľom opustiť "kruh" bezdomovectva a začleniť s a späť do spoločnosti. V rámci našej koncepcie 365 okrem pracovnej terapie pomáhame našim klientom pri hľadaní práce, písaní životopisov, pri príprave na pohovor, pri hľadaní stabilného a vyhovujúceho ubytovania a mnoho iných aktivít, ktoré smerujú k úplnej reintegrácií klienta. Naše občianske zduženie funguje na pricípoch sociálneho environmentalizmu. V praxi to znamená, že sme organizácia zameriavajúca sa na dva zásadné ciele. Prvým cieľom je integrácia ľudí bez domova, pričom sa zameriavame na komplexnosť integrácie ľudí v extrémnom sociálnom vylúčení, v rámci našich integračných procesov zapájame ľudí bez domova do pracovnej terapie, ktorá je zameraná na náš druhý cieľ a tým je revitalizácia a skášľovanie verejných priestranstiev na území mesta Bratislava.

Viac o našich aktvitách sa môžete dozvedieť na našej web stránke www.stopaslovensko.sk

ĎAKUJEME !
Naše krédo

Vychádzame z princípu, že každý človek má svoj príbeh a každý človek má právo, keď príde jeho čas, povedať si spätne: ÁNO, ŽIL SOM. Nikto z nás nemá právo byť posudzovateľom príbehu človeka, môže byť len pozorovateľom a sprevádzajúcim.

Stručný popis organizácie

Občianske združenie STOPA Slovensko prevádzkuje Integračné centrum pre ľudí bez domova na území mesta Bratislava. Zameriava sa na komplexný prístup ku klientom, v rámci našej koncepcie 365 poskytujeme klientom komplex služieb od základného socialneho poradenstva, špecializovaného sociálneho poradenstva, pomoci pri hľadaní práce a ubytovanie až po celkovú reintegráciu klienta. Taktiež poskytujeme pracovnú terapiu, kde ponúkame klientom možnosť zapojiť sa do rôznych revitalizačných prác.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Naše výzvy ()

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma