Menu

Pomoc v ťažkej situácii

Trvanie výzvy: 31. marca 2021 - 31. decembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Zaplatenie nájmu, kúpa liekov a jedla...

Príbeh

Pomoc v ťažkej situácii

Som ZŤP,čiastočne invalidná,mám za sebou 29 operácií po ťažkej autonehode a mám problém zamestnať sa..

Volám sa Jana Katonová,som čiastične invalidná,ZŤP a mám za sebou 29 operácií po ťažkej autonehode s trvalými následkami: (slepota a následná protéza pravého oka,zlomeniny oboch nôh, TEP ľavého kolena s operáciami,do dnes som prekonala 29 operácií )... V roku 2009 som odišla s deťmi od ex-manžela alkoholika,ktorý nás psychicky a fyzicky týral do krízového centra v Bratislave.Tam sme bývali rok.Bola nám poskytnutá psychická aj sociálna pomoc za čo som vďačná... Potom som išla bývať do ubytovne a teraz bývam v podnájme v garzonke tu v Bratislave.Momentálne bývam sama.  Bola som  PN  kôli COVID som dostala výpoveď v zamestnaní. Pracovala som ako upratovačka v kasine Admirál. Chodím ak mi zdravotný stav dovolí na brigády,ale tam zarobím len 100eur. Poberám invalidný dôchodok. To mi stačí na podnájom... a niekedy mi na živobitie a lieky ostane 20eur. Touto cestou by som Vás chcela poprosiť o akúkoľvek pomoc. Som zúfalá a bojím sa,že prídem o strechu nad hlavou...Veľmi pekne Vám ďakujem za Vašu pomoc a Vaše dobré srdiečko... Ďakujem... :-)Aktualizácie

Prosím o pomoc v ťažkej životnej situácii 2. 4 2021

Prosím o pomoc v ťažkej situácii. Som ZŤP a invalidná. Ďakujem veľmi pekne za každý príspevok od Vás. Veľmi si vážim Vašu pomoc. 

Pomoc v ťažkej situácii 2. 4 2021

Som ZŤP a invalidná. Prosím Vás veľmi pekne o pomoc v ťažkej životnej situácii. Ďakujem veľmi pekne za každý príspevok od Vás.

Ďalšie informácie

Facebook
Jana Katonová Bašekova

Web
jana.katonova@azet.sk

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?