Menu

Pomoc s nájomným a pomôckami pre deti do školy

Trvanie výzvy: 5. mája 2021 - 31. marca 2022

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Vyzbierané peniaze by som použila na zubný strojček pre dcéru, aby sa mohla usmievať bez komplexov a taktiež vyriešiť môj veľký zrakový problém, môcť podstúpiť vyšetrenia, prípadne aj operáciu očí.

Príbeh

Pomoc s nájomným a pomôckami pre deti do školy

Pomoc s nájmom z dôvodu straty zamestnania počas covidu 19

Dobrý deň.

Už 9 rokov žijem sama so svojimi troma deťmi (17,13 a 10 rokov). Môj bývalý priateľ má fyzicky aj psychicky týral,bitky,facky, nadávky, urážky. Nemali sme kam ísť,tak som trpela. Odišiel pracovať do zahraničia a už sa nevrátil. Až neskôr som sa dozvedela,že tu má obrovské dlhy a hľadá ho veľmi veľa ľudí. Žila som v neustálom strachu,čo bude ďalej. Bola som nezamestnaná,potom som si našla dve brigády za 200 e. Neplatil úver na dom a pred 3 rokmi nám dom vzali v dražbe a my sme ostali bez ničoho na ulici. Podarilo sa mi nájsť podnájom (390 eur),našla som si prácu na nočné zmeny. V noci nočná,cez deň dve brigády.
Ťahala som to polroka,no moje telo prestalo fungovať a ja som postupne,následkom týrania a psychiky zostala dodnes na 36 kg, prišla som o všetky zuby a po roku bez zubov mi pani zubárka urobila lacnú protezu.Brigády som zrušila,neskôr aj nočné- nevládala som. Po skončení PN som nastúpila do práce na dohodu,žiaľ,v januári nám zrušili všetky objednavky,kvôli covidu a ja som zostala úplne bez príjmu. Posledný rok sa mi kvôli môjmu zdravotnému stavu rapídne zhoršil zrak,nosím iba tie lacné okuliare z Jednoty,no z nich sa mi strašne točí hlava. Veľmi túžim poriešiť tento problém,keďže bez okuliarov nevidím vôbec nič,iba zahmlené tváre...
Chcem ešte žiť a byť s mojimi deťmi, potrebujú ma. Veľmi chcem,aby sa náš život už zmenil k lepšiemu a my sme mohli slobodne dýchať a spávať bez nočných mor,bez strachu a trápenia. Chcem,aby mali moje deti pekné detstvo a veľa krásnych spomienok. Verimzse sa nájdu dobrí ľudia,ktorí pomôžu a ktorí majú srdce na pravom mieste.

Vopred ďakujeme všetkým.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?