Menu

Pomoc pre chorého synčeka na prekonanie ťažkej ...

Trvanie výzvy: 30. júna 2021 - 21. novembra 2021

Cieľ výzvy

Darované finančné príspevky budú použité na terapie, rehabilitácie, výživové doplnky a dezinfekcie za mesiac júl, august a september

Príbeh

Pomoc pre chorého synčeka na prekonanie ťažkej Covid-19 situácie

Pomoc pre choreho synceka prekonanie ťažkej Covid19 situacie

Matúško sa narodil slabý, chodiť sa naučil až keď mal dva a pol roka. Chodil veľmi slabo s oporou asi do 6 rokov. Potom sa jeho stav veľmi zhoršil. Teraz má 16 rokov a už sa nevládze ani postaviť na nohy. Je odkázaný na invalidný vozík. Lekár nám povedal, že má  kongenitálny myastenický syndróm . Je to geneticke ochorenie Chodíme s nim na časté hospitalizácie do Bratislavy a do Košíc. Nakoľko sme z Michalovského okresu, je to pre nás finančne dosť náročné. Bohužiaľ už máme na krku aj exekútora. Prislo nam doplacat za plin  hrozi nam odpojene plinu pocas Covid situacie. Zvysili sa nam  naklady na hygienicke potreby kvoli covidu.

Teší nás, že už navštevuje 8 ročník ZŠ. Učí sa veľmi dobre. Našiel si veľa kamarátov, ktorí za ním chodia domov. Trápi nás to, že nám hovorí, že si raz zahrá s nimi futbal. Chceli by sme s ním absolvovať špeciálne rehabilitácie, aby sa  postavil na nohy a urobil pár krokov. 
Veľmi by mu pomohlo specialne rehabilitacie.  Preto prosíme dobrých ľudí o pomoc, lebo  sme  na tom finančne zle.
Každú Vašu pomoc, príspevok, si veľmi vážime a ďakujeme.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?