Menu

Tornádo Lužice - Dulní ulica

Trvanie výzvy: 29. júna 2021 - 30. septembra 2021

Cieľ výzvy

chcela by som vyzbierať na pomoc pri obnove poškodeného domu mojej rodine v Lužicích pri Hodoníne na Důlní ulici ktorá bola devastačne poškodená vo štvrtok neočakávaným tornádom.

Príbeh

Tornádo Lužice - Dulní ulica

tornádo ktoré vzalo môjmu bratovi strechu nad hlavou

dovoľujem si vytvoriť zbierku na finančnú podpuru pre moju rodinu, ktorá bola vážne postihnutá pri štvrtkovom tornáde, kroré sa nečakane prehlalo obcami na južnej Morave. Žiaľ moja rodná ulica  a môj rodný dom stáli presne v najviac postihnutej oblasti - Důlní ulice v Lužicích u Hodonína. Za 5 minút to doslova zničilo celú ulicu a ludia zostali bez strechy nad hlavou, a niektoré domy sa musia aj zbúrať. My sme mali to šťastie, že náš dom nie je určený na likvidáciu ale je značne poškodený. Brat aj jeho žena majú iba niekoľko rokov do dôchodku, no v súčasnej dobe žiaľ jeden z nich prišiel aj o prácu. Nie je v silách rodiny dať dohromady veľký obnos peňazí ktorý bude treba na obnovu všetkého zničeného. Škoda sa odhaduje minimálne na 30 - 40 tisíc EURO. Preto budem vďačná za každé euro ktorým podporíte moju rodinu. 

všetkým kto nám prispejú zo srdca ďakujem 

Aktualizácie

Nová zbierka v ČR17. aug 2021

kto chce podporiť priamo v čechách máme zbierku:

Buďte taky pro každou dobrost a podpořte tento příběh: PomocPěnicovým, kterým tornádo zničilo domov https://www.donio.cz/pribeh/1888


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?