Menu

Neschopnosť naplno využívať profesiu kvôli ...

Trvanie výzvy: 16. septembra 2021 - 16. novembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Mojim cieľom výzvy je pokryť náklady na život (potraviny, nájom), vzdelávať sa v oblasti tanca.

Príbeh

Neschopnosť naplno využívať profesiu kvôli pandémii

Som tanečnica, ktorá nemôže naplno vykonávať svoju činnosť. Som zamestnaná na 50% úväzok a môj príjem mi nedovoľuje zaplatiť bežné výdavky. Rozhodla som sa preto požiadať o pomoc z Fondu vzájomnej pomoci. V krátkom texte Vám predstavím svoju situáciu.

Dobrý deň.

Pôsobím ako tanečnica a tancu sa naplno venujem 19 rokov. Touto vzniknutou situáciou som prišla o tanečné možnosti, rovnako ako vycestovanie do zahraničia za účelom vzdelávania sa v oblasti tanca, ale aj o hodiny, kde pôsobím ako tanečný pedagóg. Tým, že študujem na VŠ v oblasti tanca dennou formou, som zamestnaná len na polovičný úväzok a môj príjem, ktorý je ochudobnený o tanečný, mi nedovoľuje zaplatiť bežné výdavky potrebné pre život. Vzhľadom nato, že umelecká činnosť sa nedá kvôli pandémii vykonávať už vyše rok, neúprosne na mňa doliehajú finančné povinnosti, spojené s bežnými nákladmi na život (zaplatenie nájmu, nákup potravín, drogérie, splátka na telefón, internet, tanečné workshopy, náklady na školu..). 

Budem veľmi vďačná za každú poskytnutú finančnú pomoc, pretože v momentálnej situácií veľmi prepočítavam každé euro. Ďakujem Vám vopred za pomoc. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?