Menu

Nejako už snáď bude

Trvanie výzvy: 13. októbra 2021 - 1. decembra 2021

Cieľ výzvy

Cieľ výzvy je pokryť najsúrnejšie náklady, ako nájom a stravu počas obdobia, kedy sa snáď podarí preklenúť túto finančnú medzeru a znovu sa rozbehnúť v pôvodnej činnosti

Príbeh

Nejako už snáď bude

Som tvorca obsahu v oblasti marketingu na voľnej nohe pre športový outdoor priemysel. Po tom čo vypukol Covid tak som prišiel o značnú časť príjmu v tomto segmente.

    Zlá situácia v kultúrnom a kreatívnom priemysle sa dlhodobo podpísala na neschopnosti nájsť si prácu v tomto sektore. Veľa ľudí prišlo natrvalo o zamestnanie bohužiaľ nie každý si dokázal nájsť uplatnenie v inom sektore, ktoré sú podobne zasiahnuté pandémiou. Som tvorcom obsahu v oblasti sociálnych sieti a produktov a venujem sa tejto práci niac než 6 rokov. Už viac než rok nemôžem vykonávať viac ako 70% svojich aktivít a prišiel som tak o väčšinu svojich príjimov. Ako by nebolo dosť toho, včera mi ešte pani rozbila aj auto na totálku, ktoré som mal zaparkované pred domom.

    V mojej práci sa venujem hlavne kreatívnej činnosti ako je tvorba obsahu a marketingové služby pre sociálne siete. Moji hlavní klienti (zamestnávatelia) sú zo sektora kultúry, športu či rozvoja turizmu. V uplynulom roku 2020 bol tento sektor spolu s ostatnými ťažko poznačený pandémiou Covid-19. Mnohí kolegovia natrvalo prišli o zdroj príjmu. V aktuálnom roku 2021 pociťujem rapídny úbytok možností na trhu práce, nakoľko naši pôvodní klienti (zamestnávatelia) sa rovnako vyrovnávajú s finančnými deficitmi. Súčasný objem práce a odplata za ktorú pracujem je maximum čo v danom regióne dokážem zarobiť. Preto by som rád touto cestou poprosil o pomoc z fondu vzájomnej pomoci.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?