Menu

Terapie pre Simonka

Trvanie výzvy: 20. januára 2022 - 2. mája 2022

Cieľ výzvy

Chceme vyzbierať peniaze pre synčeka aby naďalej mohol navštíviť ABA terapie, pohybové terapie, Logopéda,, TSMT cvičenia a vyskúšať niečo nové ako hipoterapia

Autor výzvy

Príbeh

Terapie pre Simonka

Pred dvoma rokmi sme dostali diagnózu, že náš syn má detský autizmus. Jediná cesta sú pre nás terapie.

Milí Ľudia 

Volám sa Simon, mám 4 roky a potrebujem pomoc, pretože som výnimočný chlapček. Mám detský autizmus a aby som mohol žiť vlastný život bez pomoci potrebujem v tom terapie. Môj ocko mal veľké plány so mnou, chceli sme spolu chodiť na futbalové zápasy, ale odkedy mi lekári diagnostikovali detský autizmus máme iné ciele. Hlavným cieľom je teraz aby som nebol závislý od iných ľudí. Teraz mi pomáha najme maminka a ocko pri kúpaní a obliekaní. Sú veľmi trpezlivý so mnou aj keď s nimi nekomunikujem. Moji rodičia veľmi túžia aby som sa naučil rozprávať, ale na to potrebujem rôzne terapie, ktoré musia moji rodičia hradiť a stojí to veľa peňazí. V lete som absolvoval prvý tábor pre autistov. Veľmi si želám aby som aj v tomto roku mohol absolvovať detský tábor pre autistov. a ďalšie trrápie. Budem veľmi šťastný chlapček ak sa nájdu dobrý ľudia, ktorý nás budú podporovať na tejto ceste. 

Ďakujem Simonko 


Aktualizácie

Poďakovanie19. máj 2022

Milí známi i neznámi, všetci, ktorí ste sa zapojili do zbierky! Som šikovný chlapček a už teraz robím veľké pokroky, z čoho sa teším ja, moja rodina aj kamaráti. Vďaka vám v tom môžem pokračovať, z vyzbieraných peňazí môžeme uhradiť ďalšie terapie. Uisťujem vás, že budem pracovať tak tvrdo ako doteraz, pomocou svojej rodiny a teraz už aj vašou pomocou pokračujem vo svojej misii. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?