Menu

Pomoc pre Nicolasa

Trvanie výzvy: 22. januára 2014 - 21. januára 2015

Cieľ výzvy

Prosím dobrých darcov o pomoc na skvalitnenie mojej liečby a na kupu nevyhnutných vecí,ktoré si môj zdravotný stav vyžaduje.

Príbeh

Pomoc pre Nicolasa

Volám sa Nicolas Mészáros,mám 9 rokov a som zdravotne veľmi ťažko postihnutý.Medzi moje diagnozy patria o.i. aj mentálna retardácia 3.stupna a ťažká forma autizmu.Môj zdravotný stav si vyžaduje nepretržitu 24.hod. starostlivosť,lebo som plienkovaný, neviem rozprávať-dorozumievam sa len ukazovaním a hlasným kričaním.Som dezorientovaný v čase a priestore so sklonmi k sebapoškodzovaniu a treba ma aj krmiť.Touto cestou by som chcel osloviť dobrých darcov s prosbou o finančnu pomoc vo výške 300eur na kupu liekov,homeopatických liečiv,plienok,hygienických potrieb a na zaplatenie poplatkov u špecialistov.

Volám sa Nicolas Mészáros a som zdravotne veľmi ťažko postihnutý.Medzi moje diagnozy patria aj mentálna retardácia 3.stupna a ťažká forma autizmu.Môj zdravotný stav si vyžaduje nepretržitu 24.hod.starostlivosť,lebo som pliekovaný,neviem rozprávať-dorozumievam sa len hlasným kričaním a ukazovaním.Som dezorientovaný v čase a priestore so sklonmi k sebapoškodzovaniu a treba ma aj krmiť. Vzhľadom na svoj zdravotný stav navštevujem špeciánu základnu školu.Každý den chodím len na 2 vyučovacie hodiny.Mám troch surodencov vo veku 13,11 a 5 rokov.Najstaršia sestra Simonka je tiež zdravotne veľmi ťažko postihnutá a takisto chodí do špeciálnej školy.Tým,že som plienkovaný,mám nárok na jednorázové plienky a mesačne dostávam 83 ks,ale toto množstvo mi stačí len na 2 týždne a na ostávajuce 2 týždne v mesiaci mi treba plienky kupovať.1 ks stojí 0,70 eura a mesačne takto len na plienky doplácame 55-60 eur.Na zlepšenie môjho zdravotného stavu a potlačenia agresivity užívam veľa liekov a homeopatík a mám špeciálnu diétu. Chcel by som touto cestou poprosiť všetkých dobrých ľudí o finančnu pomoc vo výške 300eur na kupu liekov,homeopatických liečiv,plienok,hygienických potrieb a na zaplatenie poplatkov u špecialistov.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?