Menu

Kávovar do chránenej dielne

Trvanie výzvy: 7. mája 2014 - 7. júna 2014

Cieľ výzvy

Zakúpenie kávovaru do chránenej dielne

Autor výzvy

Dátum vzniku: 10.1.2012

IČO: 42198551

Ulica: Družstevná 2410/16

Mesto: Zvolen

PSČ: 96001

Štát: Slovensko

Príbeh

Kávovar do chránenej dielne

Nepôjdeme okolo horúcej kaše. „Odišiel“ nám kávovar. Pokazil sa. Záručná oprava sa naň nevzťahuje, pozáručná oprava by stála viac než nový kávovar. A na ten v súčasnosti nemáme voľné finančné prostriedky.

Tréningové centrum pre handicapovaných v podobe Chránenej kaviarne s knižnicou Prístav ako jediné v Banskobystrickom kraji (resp. v tomto spojení ) vytvára pracovné a zácvikové príležitosti pre ľudí s telesným a zmyslovým hendikepom. „Mäkkosťou“ svojho pracovného prostredia ponúka podmienky pre pracovné uplatnenie sa aj napriek obmedzeniam, ktoré telesné a zmyslové postihnutie so sebou prináša čím zvyšuje kvalitu života hendikepovaných.

Naša práca má mnoho špecifík, no podstatné je, že chceme pracovať. Verím, že mnohí z Vás už ochutnali naše povestné Tiramissu, taliansku kávu Cagliari alebo si prišli posedieť pri chutných a s láskou pečených koláčikoch, ktoré si sami pečieme.
Obraciame sa na Vás s prosbou o finančnú pomoc – na zakúpenie kávovaru. Veríme, že Vašu láskavosť a dobrosrdečnosť Vám oplatíme naším prístupom k práci a k Vám ako zákazníkom.

Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?