Menu

Súrodenecké puto

Trvanie výzvy: 26. októbra 2014 - 31. decembra 2014

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je finančne pomôcť Jankovi v tom, aby sa dokázal aj naďalej starať o troch svojich súrodencov tak, aby nemuseli skončiť v detskom domove.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 18.6.2007

IČO: 35843624

Ulica: Brečtanová 1

Mesto: Bratislava

PSČ: 83101

Štát: Slovensko

Príbeh

Súrodenecké puto

Jano má 22 rokov a 3 malých súrodencov. Matka sa na nich pred 6 rokmi vykašľala. Otec tento august zomrel. Deti nedostávajú ešte ani sirotské, žijú zo 65 eur dohromady. Jano sa rozhodol, že nedopustí, aby malí súrodenci skončili v detskom domove a vzal si ich do starostlivosti.

Po  nečakanej smrti otca reálne hrozil trom neplnoletýmsúrodencom detský domov. Ujal sa ich však najstarší brat Janko, vrátil sa dochudobného domu a  o dvoch bratov asestru sa začína starať nie z nuly, ale z mínusu... Sám to však určite nezvládne, preto potrebuje pomoc od každého, kto pomôcť reálne môže a chce..

Aktualizácie

Opätovné navýšenie cieľovej sumy31. okt 2014

Záujem o príbeh Janka a jeho troch súrodencov neutícha, práve naopak. Preto sme sa rozhodli opätovne navýšiť cieľovú sumu výzvy, nakoľko životná situácia súrodencov je neľahká a zíde sa im každé jedno euro od vás - štedrých darcov. Sumu navyšujeme na 40 000 €.

Opätovné navýšenie cieľovej sumy28. okt 2014

Záujem o príbeh Janka a jeho troch súrodencov neutícha, práve naopak. Preto sme sa rozhodli opätovne navýšiť cieľovú sumu výzvy, nakoľko životná situácia súrodencov je neľahká a zíde sa im každé jedno euro od vás - štedrých darcov. Sumu navyšujeme na 35 000 €.

Navýšenie cieľovej sumy27. okt 2014

Vzhľadom na obrovský záujem divákov a štedrých darcov z relácie V siedmom nebi, ktorí sa rozhodli tejto rodine finančne pomôcť, bola cieľová suma zvýšená na 25 000 eur. Ďakujeme všetkým darcom.

Navýšenie cieľovej sumy26. okt 2014

Vzhľadom na obrovský záujem divákov a štedrých darcov z relácie V siedmom nebi, ktorí sa rozhodli tejto rodine finančne pomôcť, bola cieľová suma zvýšená na 15 000 eur. Ďakujeme všetkým darcom. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?