Menu

Trojkolka pre nechodiacu Adelku

Trvanie výzvy: 3. augusta 2015 - 2. júla 2016

Cieľ výzvy

Keďže nie som ako ostatné deti, potrebujem špeciálnu trojkolku, vyrobenú na mieru, kde budem mať spevnený chrbátik s pásmi a upravené upínanie nožičiek. Samozrejme, že by som chcela žiť život obyčajnej zdravej slečny. Ale nejde to. Robím všetko pre to, aby som dokázala toho čo najviac. Okrem toho, že pravidelne cvičím, posúva ma vpred akákoľvek rehabilitácia. Teraz je však mojim najväčším snom TROJKOLKA. Tí, ktorí ma poznáte osobne, viete, že mám najazdených skutočne dosť kilometrov. Som tak trochu (úprimne: trochu viac) sklamaná, pretože trojkolka, ktorú som dostala pred tromi rokmi , mi je už malá a zakopávam pri pedálovaní o cestu. Túžim po väčšej, aby som mohla opäť jazdiť. Pomôžete mi prosím? Verím, že áno a vopred vám za to zo srdca ďakujem. Ozaj sa na ňu veľmi teším. Ani si neviete predstaviť ako. Ďakujem vám, ak sa rozhodnete dať o tom vedieť aj svojim známym.

Príbeh

Trojkolka pre nechodiacu Adelku

Ahojte! Dovoľte, aby som sa vám predstavila. Volám sa Adelka. Mám 10 rokov a do vienka som si vyslúžila detskú mozgovú obrnu. Napriek tomu sa dokážem tešiť aj z celkom jednoduchých maličkostí, ktoré nás všetkých obklopujú. Mám veľmi rada všetky zvieratká a rôzne športy. Momentálne najviac túžim po trojkolke, vďaka ktorej by som si opäť mohla zajazdiť. Keďže som už uplynulé dve sezóny jazdila, poviem vám - je to úžasný pocit slobody a šťastia. Ale zo svojej trojkolky som už vyrástla.

Môj príbeh začal mojim predčasným príchodom na svet. Som najmladšia v našej rodine. Mám veľkého brata Paľka (16) a odo mňa o rok staršiu sestru Soničku (11). Od narodenia pravidelne poctivo cvičím. Poviem vám, nie je to vôbec jednoduché. Ale keď chcem začať chodiť, viem, že nemám na výber. Všetci ma chvália, že sa zlepšujem a to mi dodáva chuť ďalej na sebe pracovať. Niekoľko krát ročne chodievam na intenzívne rehabiltačné projekty, kedy cvičím tri hodiny denne niekoľko týždňov. Aj vďaka týmto projektom a každodennému cvičeniu doma už momentálne dokážem chvíľu ÚPLNE sama postáť. Teším sa z toho. Ale to ešte nie je všetko. Rodičia sa stále snažia pozháňať peniažky na rehabilitácie. Oslovujem Vás však s prosbou o pomoc Túžim totiž po trojkolke, vďaka ktorej sa budem môcť udržiavať v kondícii. Kvôli svojej chorobe však potrebujem špeciálnu rehabilitáčnú trojkolku. Tak rada by som si dala preteky s vetrom alebo aj mojim psíkom. Je to báječný pocit šťastia a slobody. Preto Vás prosím o pomoc. Vopred vám veľmi pekne ďakujem za pomoc a prajem veľa zdravia. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?