Menu

Prosíme o pomoc pre Miška (DMO, epilepsia, ...

Trvanie výzvy: 23. júna 2016 - 22. júna 2017

Cieľ výzvy

Prosíme o príspevok na starostlivosť o ťažko skúšaného Miška, na jeho liečbu a potrebné zdravotnícke pomôcky

Príbeh

Prosíme o pomoc pre Miška (DMO, epilepsia, slepota)

Dobrý deň, prosíme o pomoc pre nášho chorého synčeka. Sme vďační za každý jeden príspevok.

Miško už mal 21.rok. Je ležiaci ,nevidiaci... nastala taká doba aj u nás, že už jednoducho nevládzeme a niet človeka kto by pomohol... ja dostavam za opateru syna 184.eur za 24hod., ale moje zdravie je už tiež podlomené... Manžel ostal doma na predčasnom dôchodku, má vydratú platničku.. Ja som po operácii, nemala by som dvihať, ale Miška treba stále polohovať aj v noci ... už nevládzeme... vôbec si neviem predstaviť, že by sme ho mali dať do ústavu...napadla mi ešte taká vec ,či by sa nenašli aspoň peniaze,ked niet človeka ...čo by sme si mohli zaplatit aspoň pár hodin... aby sme si oddýchli - nespíme po nociach a to nás veľmi ubíja....Ja žijem v druhom manželstve ,ked som mala 29.rok, zomrel môj prvý manžel a ja som ostala s trojmes. synom v náručí... vydala som sa za vdovca ,spolu sme vychovali štyri deti, Miško je štvrtý.

Miško sa narodil skôr a v nemocnici mal úraz... potom mu určili diagnózu... DMO, Spastická kvadruparéza, no pribudli ďalšie dg.... slepota, astma, epileptické zachvaty, alergie, je plienkovaný, má skoliózu ťažkého stupňa/ sekundárnu kyloskoliózu, mikrocefaliu. Má 90% mieru funkčnej poruchy a potrebuje 24 hod. opateru.

Prijímame všetky skúšky.. ďakujem Bohu za každý deň..., ale teraz už ozaj nevládzeme.... Obraciame sa na Vás,.prosím pomôžte ...alebo aspoň poraďte.. s láskou a úctou

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?