Menu

Z celého srdiečka vás prosím pomôžte mi prežiť ...

Trvanie výzvy: 28. novembra 2016 - 28. novembra 2017

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Pre kúpu ropného valca na teplú vodu aj pre mareka posteľ aj úprava izby aby mal svoju izbu na drevo na plastové okná

Príbeh

Z celého srdiečka vás prosím pomôžte mi prežiť krásne božie dni s rodinkou

Marek Oračko sa narodil 5.7.1999 môj synček bol operovaný v Martine na PEG.

Stoutou výzvou by som chcel poprosiť všetkých dobrých srdečných ľudí o pomoc pre môjho syna Mareka ktorý sa narodil  5.7.1999.Marek sa narodil v termíne dojčenskom veku zistené zaostávanie v telesnom aj duševnom vývoji.Začal byť sledovaný na detskej neurológiu, absolvoval viaceré rehabilitácie.Časom sa objavili aj epileptické záchvaty, ktoré sa v súčastnosti s frekvenciou zavedený PEG ktorým až do súčasnosti podávaná strava .V roku 2013 operačné hospitalizovaný v martine a vo vyšných Hagoch pre vysoké horúčky s následným rozvojom hnisu v podrudnicnej dutine, ktorý bol odsavany .

OPERACIE :zavedený PEG v roku 2013.

Ja ako otec sa liečim na vysoký TK.Žena zomrela na zlyhanie obličiek .Dvaja súrodenci marekovi zomreli na komplikácie súvisiace s DMO , ďalší súrodenec zomrel na syndróm náhleho úmrtia.Isté chápete ako sa cítim ako vdovec a ako otec deti.

O môjho syna mareka sa starám ako opatrovateľ a mám ešte jedného syna čo som rad a ďakujem BOHU že sa narodil zdravy. Kristian má 12 rokov chodí do 7.A ktorý sa učí dobré , a aj reprezentuje školu je hudobné nadaný , hra na klávesy .Na toľko že sa mu pokazili lebo mal staré a marecek je šťastný keď hrá marecek rad počúva hudbu. Len toľko že nemám na to financie prostriedky ťa nemám mu zaco kúpiť. Všetky peniažky čo dostávam ide na stravu , lieky, pre mareka nájom , drevona zimu tieto peniažky mi nevystačia tak na živo bytie .Žijem v dvojizbovom dome mám malú kuchyňu a v jednej izbe spíme vsetci.

Žijeme v ťažkých podmienkach hlavne deti, nemáme teplú vodu v kúpeľni a nemáme ani ústredné kúrenie topime z drevom a v kúpeľni je zima.Kupeľňu som si spravil sám aj kanalizáciu čo nikto mi nepomohol s ničím .

S toutou cestou vás chcem poprosiť o finančnú pomoc pre lepší život mojich detí.Na toľko som prežil ťažký život aj naďalej ho prežívam dúfam a verím že tento príbeh záujme dobrých ľudí s dobrým srdcom a že pomôžu prežiť mojím deťom lepší život k lepším podmienkam.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?