Menu

Z celého srdiečka vás prosím pomôžte mi prežiť ...

Trvanie výzvy: 28. novembra 2016 - 28. novembra 2017

Cieľ výzvy

Pre kúpu ropného valca na teplú vodu aj pre mareka posteľ aj úprava izby aby mal svoju izbu na drevo na plastové okná

Príbeh

Z celého srdiečka vás prosím pomôžte mi prežiť krásne božie dni s rodinkou

Marek Oračko sa narodil 5.7.1999 môj synček bol operovaný v Martine na PEG.

Stoutou výzvou by som chcel poprosiť všetkých dobrých srdečných ľudí o pomoc pre môjho syna Mareka ktorý sa narodil  5.7.1999.Marek sa narodil v termíne dojčenskom veku zistené zaostávanie v telesnom aj duševnom vývoji.Začal byť sledovaný na detskej neurológiu, absolvoval viaceré rehabilitácie.Časom sa objavili aj epileptické záchvaty, ktoré sa v súčastnosti s frekvenciou zavedený PEG ktorým až do súčasnosti podávaná strava .V roku 2013 operačné hospitalizovaný v martine a vo vyšných Hagoch pre vysoké horúčky s následným rozvojom hnisu v podrudnicnej dutine, ktorý bol odsavany .

OPERACIE :zavedený PEG v roku 2013.

Ja ako otec sa liečim na vysoký TK.Žena zomrela na zlyhanie obličiek .Dvaja súrodenci marekovi zomreli na komplikácie súvisiace s DMO , ďalší súrodenec zomrel na syndróm náhleho úmrtia.Isté chápete ako sa cítim ako vdovec a ako otec deti.

O môjho syna mareka sa starám ako opatrovateľ a mám ešte jedného syna čo som rad a ďakujem BOHU že sa narodil zdravy. Kristian má 12 rokov chodí do 7.A ktorý sa učí dobré , a aj reprezentuje školu je hudobné nadaný , hra na klávesy .Na toľko že sa mu pokazili lebo mal staré a marecek je šťastný keď hrá marecek rad počúva hudbu. Len toľko že nemám na to financie prostriedky ťa nemám mu zaco kúpiť. Všetky peniažky čo dostávam ide na stravu , lieky, pre mareka nájom , drevona zimu tieto peniažky mi nevystačia tak na živo bytie .Žijem v dvojizbovom dome mám malú kuchyňu a v jednej izbe spíme vsetci.

Žijeme v ťažkých podmienkach hlavne deti, nemáme teplú vodu v kúpeľni a nemáme ani ústredné kúrenie topime z drevom a v kúpeľni je zima.Kupeľňu som si spravil sám aj kanalizáciu čo nikto mi nepomohol s ničím .

S toutou cestou vás chcem poprosiť o finančnú pomoc pre lepší život mojich detí.Na toľko som prežil ťažký život aj naďalej ho prežívam dúfam a verím že tento príbeh záujme dobrých ľudí s dobrým srdcom a že pomôžu prežiť mojím deťom lepší život k lepším podmienkam.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?