Menu

Rodina je to najdôležitejšie

Trvanie výzvy: 15. decembra 2016 - 15. decembra 2017

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Veľmi prosím dobrých ľudí o pomoc. Peniaze použijem na operáciu a liečenie môjho syna, na lieky, hygienické potreby, cestovné do nemocnice a k lekárom. Musím si urobiť vodičský preukaz, aby som ho mohla voziť na vyšetrenia, lebo nevládze chodiť a čím ďalej tým viac sa mu chôdza zhoršuje. Peniaze by sme použili aj na opravu starého auta. Zo srdca ďakujem všetkým ľuďom za pomoc a prajem im veľa zdravia, lebo pokiaľ sú zdraví, ostatné problémy sa lepšie zvládajú. Ďakujem.

Autor výzvy

Príbeh

Rodina je to najdôležitejšie

Veľmi prosím dobrých ľudí o pomoc v ťažkej životnej situácii. V roku 2010 som ochorela na nevyliečiteľnú chorobu, som na čiastočnom invalidnom dôchodku. Snažím sa zo všetkých síl bojovať s chorobou a nepoddať sa.


No čo ma veľmi trápi je, že sa snažím pomôcť svojmu synovi a nedarí sa mi to. Keď mal 5 rokov mával veľké bolesti hlavy, kričal od bolesti. Chodili sme po rôznych vyšetreniach. Dostal lieky a v ôsmych rokoch bolesti ustúpili. Boli sme šťastní, že sme zvíťazili nad chorobou. 
Dnes má syn 20 rokov. V 15. rokoch sa mu bolesti vrátili, začal odpadávať. Chodili sme znova po rôznych vyšetreniach, kupovali množstvo liekov. Pred dvomi rokmi sme sa dozvedeli diagnózu - epilepsia s veľkými výrastkami na mozgu. Syn máva záchvaty 2-3 krát do týždňa. Potrebuje starostlivosť, opateru a pomoc. Berie množstvo liekov, chodíme po kontrolách. Najhoršie je to, že aj pri najmenšej námahe mu puchnú horné a dolné končatiny. Nevládze chodiť a vtedy nemôže ísť do školy a preleží doma. Odporúčajú nám operáciu hlavy - mozgu, ktorá sa robí v Brne a v Prahe. Táto operácia by pomohla synovi viesť aspoň spolovice plnohodnotný život. 


Aby toho nebolo málo, tak manžel mal pred rokom úraz. Chodil na rôzne rádioterapie, obstreky, ale nakoniec lekári rozhodli, že je nevyhnutná operácia. Po roku maródky ho operovali na ruku. Manžel už nedostáva zo sociálnej poisťovne peniaze - platenú maródku, ale do roboty ísť nemôže.


Veľmi prosím dobrých ľudí o pomoc. Peniaze použijem na operáciu a liečenie môjho syna, na lieky. Musím si urobiť vodičský preukaz, aby som ho mohla voziť na vyšetrenia, lebo nevládze chodiť a čím ďalej tým viac sa mu chôdza zhoršuje. Peniaze by sme použili aj na opravu starého auta. 
Zo srdca ďakujem všetkým ľuďom za pomoc a prajem im veľa zdravia, lebo pokiaľ sú zdraví, ostatné problémy sa lepšie zvládajú. Ďakujem.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?