Menu

Rehabilitácie pre Peťka

Trvanie výzvy: 7. januára 2017 - 7. januára 2018

Cieľ výzvy

Rehabilitácie v neurorehabilitačnej klinike v maďarskej Šoproni, kúpa probiotík, vitamínov, zdravotníckych pomôcok.

Príbeh

Rehabilitácie pre Peťka

Zo srdca prosím všetkých dobrých ľudí o pomoc pre môjho synčeka Peťka, ktorý má detskú mozgovú obrnu, autizmus a je na 80% ZŤP.

Petrík je 7-ročný chlapček, ktorý sa narodil predčasne v 31t.t. Počas pôrodu utrpel krvácanie do mozgu v dôsledku čoho trpí DMO spastickou diparézou (má postihnute nožičky) a neskôr mu bol diagnostikavaný aj detský autizmus. Po dvoch operáciach nožičiek - achiloviek(2012 ,2013) začal Peťko samostatne chodiť, čo bol pre nás veľký zázrak. Dodnes sa snažíme tento stav uchovať rôznymi cvičeniami aby znova nedošlo ku skráteniu achiloviek. Peťko je na tom bohužiaľ zle nielen fyzicky, ale predovšetkým mentálne - vôbec nerozpráva, je plne plienkovaný, je hyperaktívny, má veľké problémy s nespavosťou a ťažkú mentálnu retardáciu. Vyžaduje 24-hodinovú opateru. Peťkovi veľmi pomáha rehabilitačný pobyt v neurorehabilitačnej klinike v maďarskej Šoproni, pretože ich jedinečná liečba pomocou magnetu ho posúva vpred nielen fyzicky, ale aj mentálne.Tieto rehabilitácie sa nám podarilo doposiaľ absolvovať dvakrát a po každom pobyte sa Peťko posunul mentálne o maličký krôčik vpred čo je ale pre nás obrovský posun. Pobyt je však nutné opakovať niekoľko krát do roka, ideálne každé dva mesiace. Tento pobyt je pre mňa ako slobodnú maminu bohužiaľ finančne veľmi náročný ( 700eur na týždeň), preto sa na Vás obraciam s prosbou o pomoc.

Aktualizácie

Veselé Vianoce24. dec 2017

Spolu s Peťkom Vám prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu vašich najbližších :)

Poďakovanie darcom14. dec 2017

Obrovské ĎAKUJEM patrí všetkým darcom, ktorí pomohli Peťkovi a prispeli na našu výzvu. Taktiež ďakujeme každému kto sa zapojil do e-aukcií venovaných Peťkovi :)

Poďakovanie darcom30. okt 2017

Z celého srdca ďakujeme každému darcovi, ktorý Peťkovi umožnil absolvovať v poradí už 6. rehabilitácie v neurorehabilitačnom centre v Maďarsku. Veľmi si ceníme vašu pomoc ?. Ďakujeme

Peťkove narodeninky14. aug 2017

Peťko v nedeľu oslávil 8 rôčkov :) Je z neho už veľký chlapec a v septrmbri nastupuje prvýkrát do špeciálnej školy. Veľmi Vám ďakujeme za Vašu podporu, vďaka ktorej môže Peťko navštevovať rehabilitácie tak často ako je to potrebné a tým napreduje a dokáže sa naučiť veľa nových vecí :)

Rehabilitácie27. jún 2017

Zo srdca ďakujeme všetým darcom, či už známym alebo neznámym. Vďaka Vám mohol Petrík absolvovať ďalší rehabilitačný pobyt v Maďarsku. Ďakujeme

Rehabilitačný pobyt v Maďarsku30. apr 2017

Zo srdca Vám ďakujeme za Vašu podporu. Vďaka Vašej pomoci mohol Petrík absolvovať už svoj štvrtý rehabilitačný pobyt v neurorehabilitačnom centre v Šoproni. Ďakujeme :)

Rehabilitácie v Maďarsku4. mar 2017

Vďaka Vašej pomoci má za sebou Peťko ďalší úspešný rehabilitačný pobyt v maďarskej Šoproni. Veľmi si vážime Vašu podporu a z celého srdca Vám ďakujeme! Bez Vás by sme to nezvládli :)

Poďakovanie darcom10. jan 2017

Zo srdca ďakujeme všetkým darcom. Veľmi si vážime vašu pomoc.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?