Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Menu

Rehabilitácie pre Peťka

Trvanie výzvy: 7. januára 2017 - 7. januára 2018

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Rehabilitácie v neurorehabilitačnej klinike v maďarskej Šoproni, kúpa probiotík, vitamínov, zdravotníckych pomôcok.

Príbeh

Rehabilitácie pre Peťka

Zo srdca prosím všetkých dobrých ľudí o pomoc pre môjho synčeka Peťka, ktorý má detskú mozgovú obrnu, autizmus a je na 80% ZŤP.

Petrík je 7-ročný chlapček, ktorý sa narodil predčasne v 31t.t. Počas pôrodu utrpel krvácanie do mozgu v dôsledku čoho trpí DMO spastickou diparézou (má postihnute nožičky) a neskôr mu bol diagnostikavaný aj detský autizmus. Po dvoch operáciach nožičiek - achiloviek(2012 ,2013) začal Peťko samostatne chodiť, čo bol pre nás veľký zázrak. Dodnes sa snažíme tento stav uchovať rôznymi cvičeniami aby znova nedošlo ku skráteniu achiloviek. Peťko je na tom bohužiaľ zle nielen fyzicky, ale predovšetkým mentálne - vôbec nerozpráva, je plne plienkovaný, je hyperaktívny, má veľké problémy s nespavosťou a ťažkú mentálnu retardáciu. Vyžaduje 24-hodinovú opateru. Peťkovi veľmi pomáha rehabilitačný pobyt v neurorehabilitačnej klinike v maďarskej Šoproni, pretože ich jedinečná liečba pomocou magnetu ho posúva vpred nielen fyzicky, ale aj mentálne.Tieto rehabilitácie sa nám podarilo doposiaľ absolvovať dvakrát a po každom pobyte sa Peťko posunul mentálne o maličký krôčik vpred čo je ale pre nás obrovský posun. Pobyt je však nutné opakovať niekoľko krát do roka, ideálne každé dva mesiace. Tento pobyt je pre mňa ako slobodnú maminu bohužiaľ finančne veľmi náročný ( 700eur na týždeň), preto sa na Vás obraciam s prosbou o pomoc.

Aktualizácie

Rehabilitácie v Maďarsku4. 3 2017

Vďaka Vašej pomoci má za sebou Peťko ďalší úspešný rehabilitačný pobyt v maďarskej Šoproni. Veľmi si vážime Vašu podporu a z celého srdca Vám ďakujeme! Bez Vás by sme to nezvládli :)

Poďakovanie darcom10. 1 2017

Zo srdca ďakujeme všetkým darcom. Veľmi si vážime vašu pomoc.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?