Menu

Príspevok na špeciálne upravené auto s nájazdovou ...

Trvanie výzvy: 25. januára 2017 - 31. októbra 2017

Cieľ výzvy

Kúpa špeciálneho auta a jeho prerobenie na bezbariérové. Špeciálne upravené auto s nájazdovou plošinou a kotviácim systemom pre ukotvenie invalidného vozíka.

Príbeh

Príspevok na špeciálne upravené auto s nájazdovou plošinou a kotviácim systémom .

Volám sa Lenka Lauková. Narodila som sa s DMO. Preto denne navštevujem domov sociálnych služieb v Dolnom Kubíne . Aby som tam mohla chodiť potrebujem na prevoz špeciálne bezbariérové auto ktoré je veľmi finančne náročné. Preto som si aj dala výzvu o pomoc pri kúpe špeciálneho auta a následné jeho prerobenie na bezbariérové . Špeciálne upravené auto s nájazdovou plošinou a kotviacim systemom pre ukotvenie invalidného vozíka.

Môj život začal v Martinskom inkubátore. Po dvoch mesiacoch prišla po mňa mamina ktorú naučili cvičenie Vojtovou metodou. I napriek usilovnému cvičeniu mám diágnozu DMO -ťažká kvadruparetická forma  a k tomu sa pridružila ťažká kyfoskolióza. Nechodím , nesedím , nerozprávam .Preto k svojmu životu potrebujem invalidný vozík  a špeciálne upravené auto. Aby som mohla chodiť  do domova sociálných služieb  , k lekárke na rôzne vyšetrenia , niekedy za kultúrov  alebo do prírody.Na moju výchovu a starostlivosť ostala mamina sama . Je to niekedy velmi ťažke a zložité. 


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?