Menu

Prosba o pomoc

Trvanie výzvy: 16. marca 2017 - 16. marca 2018

Cieľ výzvy

Kúpeľna liečba pre mňa a moje deti, dlh v plynárňach a životné potreby

Príbeh

Prosba o pomoc

Rozvedená mamička s dvoma deťmi po ťažkej rakovine prosí o pomoc pre svoju rodinu.

Som rozvedená matka ZŤP-S mám 40 rokov a 2 maloleté deti, o ktoré sa starám sama. Ako 18 ročnej mi zistili zhubný nádor kosti (sarkon) dolnej končatiny, je to jeden z najagresivnejších kostných nádorov. Následkom toho mi museli odobrať kosť od stehna po píšťalu a nahradiť totálnou endoprotézou. Následkom čoho sa mi dlžka končatiny skrátila a zoslabla. Momentálny môj stav je že sa mi celá endopotéza uvolnila, nosím ortézu a čaká ma dalšia operácia výmeny endoprotézy. Na základe zlého dlhohodobého zdravotného stavu sa mi pridružilo dalšie ochorenie chrbtice, vykrivenie panvy a skoliozia. Posledných 5 rokov mám zdravotné problémy aj po ženskej stránke mala som 6 polypou, dva-krát zrezávaný krčok maternice a k tomu endimetrioznu cistu. A momentálne ma čaká dalšia operácia polypu. K tomu môjmu synovi zistili celiakiu, silnú alergiu a časté infekty horných dýchacích ciest a preto potebuje časté kúpeľne liečby. Z dôvodu dlhodobého nepriaznivého stavu mi vznikol dlh vo plynárňach vo výške 700 eur, ktorý nedokážem z dôchodku splatiť. Kedže som po mojom tažkom stave na idvalidnom dôchodku, ktorý je 310 eur nedokážem pokryť všetky životné náklady, liečenia pre mňa a pre moje deti z tochto dôvodu žiadam o pomoc dobrých ludí. Z celého srdiečka vám všetkým veľmi pekne dakujem.

Aktualizácie

Podakovanie12. 3 2018

Za pár dní nám končí výzva, chcela by vám podakovať za vyzbieranie takej velkej sumy, neviem ako by som to bez vás zvládla. Dakujem.

Synčekovi zistili astmu18. 1 2018

Boli sme na pľucnom na feno a ukázalo sa že synček má astmu a budú potrebné vakcíny a lieky. A zase má zápal priedušnice.

Kontrola21. 11 2017

Kontrola na gastroenterologii.

Moje bolesti chrbitice7. 11 2017

Kvôli mojej uvoľnenej kolennej ednoprotéze mám veľké bolesti chrbtice, takže som začala chodiť na rehabilitácie.

Vyšetrenie u krčného lekára23. 10 2017

Už aj dcérka má zdravotné problémy, má veľké krčné a nosné mandľe. Pravdepodobne pôjde na operáciu.

Kontrola2. 10 2017

Kontrola v Bratislave na ortopedii.

Kontrola v Bratislave22. 7 2017

Toto je rengen moje totálnej endorprotézi, ktorá sa uvoľňuje a čaká ma výmena.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?