Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Menu

Z celého srdiečka prosím o pomoc

Trvanie výzvy: 23. marca 2017 - 9. novembra 2017

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

ciel našej výzvy je aby sme dali do poriadku našu izbu, deťom čo potrebuju , hlavne na stravu,lieky a oblečenie.

Príbeh

Z celého srdiečka prosím o pomoc

veľmi pekne prosím o pomoc v ťažkej finančnej situácii, sme šesť člena rodina
ktorá potrebuje pomoc od dobrých ludi z dobrým srdcom .
sú tu veľmi vela výzvy ktoré sme čítali mnohokrat aj zo slzami v
očiach mi by sme chceli zo srdca poprosiť o pomoc lebo verím že vďaka
ludialudom každý ma nadej a nie len slzí v očiach čo z dna na den
urobíme,vopred ďakujeme za každý váš dar .

pomoc pre naše deťi a pre nas, obraciame sa s prozbou o pomoc mame štyrí deťi z toho dve su školo povine,poberame len rodičovsky prispevok, manžel je nezamestnany pre zhoršenie zdravotneho stavu je dlhodobo na marodke ma viacero diagnoz...pre naše deťi a pre nas by sme chceli poprosiť dobrých ludi ktory nám vedia pomocť zariadiť našu izbu,pre deťi posťele, obivaciu sťenu stôl a stoličky,mame stary televizor ktory nam može každu chvilu vypovedať a nemame financie na jeho zakupenie, mame stare okno ktore je aj derave a v zime nam roby plesen v izbe a je vlhko.                                                                         z penazi ktore dostavame nám nevychadza na zakupenie stravy oblečenia hlavne pre naše deťi a obuv.     nevychadza nam na lieky ktore potrebuje manžel,mame aj sinčeka ktory ma detsku astmu berie spray a lieky na imunitu....                                                                                                                                             velmi pekne prosime ludi z dobrím srdcom ktory by nám vedeli finančne alebo materialne pomocť z našou ťažkou finančnou situaciou.                                                                                                                              za kady vaš dar vam vopred dakujem jana 

Aktualizácie

prosim o pomoc20. 7 2017

prosime dobrých ludi o pomoc banka v ktorej mame  učet nam opäť znižila debet ,  peniaze nam chibaju na stravu a lieky. z celého srdca prosim darcov o pomoc, lebo len z vašou pomocou vieme zvladnuť tuto nelahku situaciu. vopred dakujeme každemu z vas.

dakujeme ludom čo nám pomahaju4. 7 2017

chcela by som podakováť ludom čo nam pomahaju,velmi by sme si priali mať lepši dôstojnejši život ako do teraz,len vdaka vam darcovia vieme žiť lepšie, vám patrí velka vdaka..manžel bol hospitalizovany na plucnom, mal robene CT,  zisťene dalšie choroby, nechceme stale pridaváť lekarske spravy...dakujeme vám.

podakovanie (prosba o pomoc19. 6 2017

z celeho srdiečka dakujem našim darcom za pomoc v ťažkej finančnej situacii z ktorou nam pomahaju VELKE DAKUJEM. manžel ma dosť vela vyšetreni finančne to nezvladame,len z vašou pomocou vieme zvlanuť tuto nelahku finančnu situaciu.budeme vdačny za každy váš dar ktorí nam velmi pomože.

prosba vás o pomoc25. 4 2017

z celeho srdca vás zase prosim o velku pomoc z našou velmi ťažkou finančnou situaciou 21.4 bol manžel v košiciach nezobrali ho pre zdravotnu poistovnu, ma vyplaťene 340.eur, bol na zdravotnej poistovne musi vyplaťiť 120.eur...mi sme už dhšiu dobu finančne zle nevychadza nám na živobiťie, chem vám z celeho srdca mili darcovia podakovať že nam pomahaťe lebo viem že bez vašej pomoci by sme neveli ako dalej ví nam davaťe silu, že su ludia ktory pomožu ludom ako sme mi, VELE DAKUJEM VAM.

prosím vás pomoc2. 4 2017

chcela by som poprosiť ludi o pomoc,už druhi mesiac sme finančne zle sme aj zadlženy v obchode nakolko sme minuli mesiac nedostali na učet celi rodičovsky prispevok .deťi su chore nemame začo vymeniť lieky, manžel je chory na PN,chodi na vyšetrenia, jeho zdravotny stav sa zhoršil .preto by sme chceli poprosiť darcov o pomoc lebo len z vašou pomocou vieme zvladnuť tuto nelahku situaciu v akej sme.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?