Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Menu

Pomoc v ťažkej situácii

Trvanie výzvy: 7. júna 2017 - 7. decembra 2017

Cieľ výzvy

Úhrada za elektriku ,stravu,lieky,hygienické potreby a zdravotne pomôcky.

Príbeh

Pomoc v ťažkej situácii

Prosím o pomoc dobrých ľudí.

Dobrý deň.Som maminkou už skoro 18 rokov,máme s manželom 4 deti ale nikdy sme neboli v takej situacii, že sa nám celý rok nedarilo.Pretože naše deti majú všetky zdravotné problémy.A aj ja a manžel.Mala som tu výzvu a ďakujem ľuďom čo pomohli mojim deťom zakupili sme potrebné lieky a ortopedicke matrace, obuv,veci do školy,čo sme súrne potrebovali.No teraz máme dlžobu za elektriku az tri splatky + upomienku, stále to odsuvam,pretože keď si požičiam,nemôžem to vrátiť,lebo do toho príde niečo iné čo musim súrne zaplatiť. Momentalne nemám na zaplatenie a potom hrozí odstávka elektrickej energie už sme boli takto bez elektriky a poviem Vám, že je to veľmi ťažké bez nej.Poberam iba rodinne pridavky,strava,lieky a lekari,cesta do školy a k lekárom toto iba vychadza a na iné nezostane.Som veľmi zúfalá svoje detičky veľmi ľúbim a nechcem aby trpeli,preto sa snažím aspoň aby neboli hladné a stále choré, no ochorela som ja,keďže som na seba nemala čas pri tých starostiach.Prosím dobrych ľudí o prispevok na zaplatenie aspoň tej elektriky a liekov.

Ďakujem z celého srdca.

Aktualizácie

Prosím z celého srdca.7. 8 2017

Prosím zo srdiečka o pomoc,som z našej situácie  zúfalá,neviem už ako ďalej,aj včera som skončila v nemocnici,bojím sa hlavne o deti.Ďakujem darcom čo prispeli vážim si každú pomoc.

ĎAKUJEME .30. 7 2017

Úprimná vďaka milí darcovia,veľmi si vážim Vaše príspevky a poďakovala by som osobne každému z Vás.Mojim deťom a mojej rodinke to veľmi pomôže,deti chápu našu situáciu a vedia,že je veľa detičiek chorych, v núdzi a v zlej situaci. Prajeme všetkým hlavne zdravie a lásku.Ďakujeme z celého srdca.

Poďakovanie.28. 6 2017

Prosím dobrých ľudí o pomoc veľmi súrne potrebujem zakúpiť lieky pre deti,ktoré mi nepreplati poisťovňa.Deti potrebujú aj fyzioterapeuta a rehabilitacie.Často sme u lekára a deti to ťažko znášajú,nebudú mať ani cez prázdniny oddych.  Ďakujem z celého srdca za každý príspevok.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?