Menu

Elliska opať potrebuje pomoc od vás

Trvanie výzvy: 7. augusta 2017 - 24. decembra 2017

Cieľ výzvy

Cieľ výzvy je vyzbierať peniažky pre Elliskyné rehabilitačné pobyty.

Príbeh

Elliska opať potrebuje pomoc od vás

Po 5tich mesiacovh Vás opať žiadame o pomoc pre dcérku Ellis. Peniažky budú použité na rehabilitačné pobyty popr. stimulačné pomocky pre Ellisku.


Dobrý deň Vám želáme. V nasledujúcich riadkoch Vám stručne opíšeme náš prípeh a našu situáciu.

Ahojte anjelikovia moji.
Volám sa Elliska a potrebujem vašu pomoc.
Za 1.rok mojho života mi doktori diagnostikovali niekoľko tažkých chorob. Mojich rodičov táto skutočnosť nesmierne ranila. Mňa však nie, nakoľko som rada že ich mám. Koniec koncov starajú sa o mňa viac ako krásne, a ja sa nesťažujem. Proto som tu a píšem vám so žiadosťou o pomoc. Dúfam že sa tu nájde nejaká dobrá duša ktorá mi, a mojím rodičom ulahčí naše trápenie.
Moje choroby sú: Mikrocefalie, Schisencefálie, Porencefálie,licencefálie. CTP, CKP. Hypertonický syn. 
Rada by som šla na doporučenie našéj neurologičky na rehabilitácie, bohužial všetko stojí nejaké korunky, nech sa snaží maminka s tatinkom akokoľvek, tak bohužial peniažky namáme na zvyš. Tatinka niekedy celý deň nevidím, čo sa snaží byť v práci čo najdlhšie aby sme mohli mať všetko potrebné. Ale aspoň mamičku mám celý deň pri sebe ktorá somnou cvičí a hrá sa.
Absolvovala som pobyty v Adeli Medical Centre, Šamoríne a Dunajskéj Lužnéj, teraz nastupujem s mamičkou do centra v Maďarsku kde ma budú liečiť magnetom. Bohužial na dalšie pobyty už peniažky nemáme. Sme odkázaný na vás.  V Adeli Cente stojí 1deň rehabiliácie 245€. Bohužial je drahý, ale najlepšie pokroky som urobila práve tam.
Ja síce nedokážem v rúčke udržať hračku, a ani sa pretáčať, ale ako poďakovanie vám všetkým ktorým táto situácia nieje lahostajná možem poslať krásny úsmev. 
Všetkým ktorí mi chcú pomocť vyzbierať korunky na rehabilitácie veľmi pekne ďakujeme!
Vaším príspevkom mi uľahčíte budúcnosť a viesť lepší život. Prosím ak mi prispejete na rehabilitácie, spomente si namňa a pozrite sa na stránku ako sa mi darí. Budem rada ak budem vidiet, že myslíte namňa. https://www.facebook.com/PomocpreEllisku/ 
Všetkým anjelikom ešte raz zo srdiečka ďakujem.
Ďakujeme že máte srdiečko na správnom mieste! Držím vám palčeky vo všetkých vaších snoch.


Pre bližšie informácie dotazy, alebo len tak ak Vás niečo bude zaujímať naša mailová adresa Mesaros.1.stefan@gmail.comĎalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?