Menu

Šijeme pre radosť - pokračovanie kurzov šitia po ...

Trvanie výzvy: 16. augusta 2017 - 31. decembra 2017

Cieľ výzvy

Zabezpečiť pokračovanie v podporenej aktivite. Vyzbierať prostriedky na materiálové a technické zabezpečenie dielní - šitia na stroji. (materiál, prenájom priestorov). Pomôžeme upraviť a upraviť šaty, oblečenie, vytvoriť hračky, tašky.. podľa vlasných predstáv a potrieb. Výzva zabezpečí materiál pre účastníkov, ktorí si zatiaľ nezadovážili šijacie stroje a zakúpenie stroja považujú investíciu nad ich aktuálne možnosti, pritom by si však radi upravili, opravili, ušili pekné veci.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 2.11.2011

IČO: Slovenská republika

Ulica: Slovenskej jednoty 42

Mesto: Košice

PSČ: 04001

Štát: Slovensko

Príbeh

Šijeme pre radosť - pokračovanie kurzov šitia po ukončení projektu Šanca pre Teba

Po úspešnom rozbehnutí projektu Šanca pre Teba podporeného Nadáciou Orange v rámci grantového projgramu Spojme sa pre dobrú vec, chceme v rámci OZ Tvorivá dielňa podporiť jeho pokračovanie a to zabezpečením materiálových, technických a cestovných nákladov na ďalšie aktivity.

Nadácia Orange v rámci  grantového programu Spojme sa pre dobrú vec, podporila 49 projektov,  z celkovo 360 zaslaných  projektov. Podporila realizáciu užitočných nápadov, ktoré môžu prispieť k zlepšeniu vzájomných vzťahov i k pozitívnemu dianiu v komunite, zvýšiť kvalitu života. Medzi podporenými projektami je aj projekt OZ Tvorivá dielňa - Šanca pre Teba . Sme hrdí, že v rámci Košického kraja boli podporené tri projekty a náš bol jedným z nich.  A tak sme v spolupráci so starostkou MČ KE Džungľa v komunitnom centre  začali šiť na zakúpených strojoch. Fotografie a tipy na šitie nájdete na FB stránke OZ tvorivá dielňa. Projekt bude ukončený v septembri  vydaním E - príručky.  Radi by sme zabezpečii jeho pokračovanie a využívali zakúpené šijacie stroje, podporili záujemcov a záujemkyne o šitie na šijacom stroji v prvých krokoch a to nielen v rámci MČ KE Džungľa ale aj v Centre pre týrané ženy v Košickom kraji a v ostatných mestských častiach a na sídliskách, a to cielene na zdravotne postihnutých občanov a inak znevýhodnených občanov. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?