Menu

Mladá mamička so štyrmi deťmi prosí o pomoc

Trvanie výzvy: 30. augusta 2017 - 30. augusta 2018

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

strava, škôlka, plienky,

Príbeh

Mladá mamička so štyrmi deťmi prosí o pomoc

Volám sa Martina, mám štyri malé deti, traja najstarší idú do škôlky, najmladšia Natálka má rok a pol. Bývame na ubytovni na Agátovej. O detičky sa starám sama, ich otec nás opustil.

Som slobodná mamina štyroch detí. Sebastián bude mať v novembri 6 rokov, Vivien má 5 a pol roka, Alex má tri roky. Všetci traja nastupujú do škôlky. Mám ešte malú Natálku, ktorá má rok a pol a musím s ňou byť doma, zamestnať sa nemôžem, lebo mi ju nemá kto postrážiť. Živím ich sama, poberám rodičovský príspevok s prídavkami. To sú jediné naše príjmy. Spolu dostanem 306 eur, 159 eur zaplatím za bývanie a zostane nám len 140 eur na celý mesiac.

Otec detí nás pred časom opustil, mal problémy s alkoholom a bol nezamestnaný. Požiadala som o výživné na súde a čakám na vyjadrenie. Bývame na ubytovni. Veľmi by sme potrebovali pomôcť v ťažkej životnej situácií.

Sebastián má poruchy správania, je sledovaný na psychiatrii, berie pravidelne lieky, ostatné deti su našťastie zdravé. Sú veľmi živé a hravé, neposedia ani chvíľku ale veľmi ich mám rada a dala by som im všetko na svete. Prosím pomôžte nám prežiť toto náročené obdobie, kým sa nenbudem môcť zamestnať.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?