Menu

Pomôžete Deniskovi vrátiť reč

Trvanie výzvy: 31. októbra 2017 - 31. októbra 2018

Cieľ výzvy

Všetky peniaze chcem použiť na pobyt vv Adeli media center v Piešťanoch,aby som konečne pocula mojho syna hovorit.Ďakujem

Príbeh

Pomôžete Deniskovi vrátiť reč

V jedno pekne februárové ráno sa narodil Denisko.Pekne papal,spinkal a rástol.
Lenže ked ani dvojročný nehovoril bolo to zvláštne.

Rozhodli sme sa navštíviť pediatricku,ktoraale odporucila iba logopeda   a pre ňu sa todohodla sskončilo ale pre nas to bol iba začiatok.Chodili sme teda na logopediu ,ale slovo sme nepoculi.Boli sme odoslani za psychologickou a potom za psychiatrickou ,prepisali nam lieky na rozvoj mozgovej činnosti ale to nepomohlo.Takže sme skusili ušné ale počuje,tak sme boli odoslani neurologiu.

Neurologicka dala urobiť malenu ct. Mozgu aj vsetkus dostupne vysetrenia,ale náš Denis stále nehovori.Takto nas posuvaju to uz Denis ide mat šesť rokov a mal by ísť do školy ale nehovorí.

Tak som skúsila co by mu pomohlo az som nasla kliniku Adeli media center v Piešťanoch kde by pomohli Deniskovi,lenze suma za liečbu je 3000 eur  a mi pracujeme ako robornici za minimalnu mzdu.Prispejte  prosím na Deniska,chcem počuť ako hovori.

Dnes mi uz prisli aj formuláre na pobyt a chcela by som ho absolvovať co najskôr.

Momentalne sa n zmenila situacia ja som ostala so synom na opatrovatelskom lebo si vyžaduje stálu opateru a pracuje uz iba môj partner.

Preto este viac prosim o pomoc pre Deniska.

Aktualizácie

Denisko10. 10 2018

Mam sest rokov a sedem mesiacov chcem vediet hovorit ale specialisti stoja peniaze prispejte mi prosim

Autom do skolky22. 8 2018

Potrebovali by sme starsie auto aby nas syn mohol chodit do skolky v pohodli,v klude je totiz odkazany na idividualnu dopravu kedze trpi autizmom a mentalnu retardaciou dakujem

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?