Menu

Prosím vás, doprajte mi prežiť chvíle s mojimi ...

Trvanie výzvy: 15. novembra 2017 - 15. novembra 2018

Cieľ výzvy

Dary získané od štedrých darcov by sme radi využili predovšetkým na úhradu splátok za bývanie (mobilný domček), s realizáciou jeho potrebných úprav, ako zateplenie, vytvorenie priestoru pre detičky a tiež na nákup základných potravín, potrebných liekov a hygienických potrieb.

Príbeh

Prosím vás, doprajte mi prežiť chvíle s mojimi deťmi a vnúčatkami

Prosím, pomôžte nám s uhradením splátok za bývanie (mobilný domček), s realizáciou jeho potrebných úprav, ako zateplenie, vytvorenie priestoru pre detičky a tiež s nákupom základných potravín, potrebných liekov a hygienických potrieb, úhrada elektrického pripojenia, elektriny


Volám sa Daša Šarkozyová, mám 45 rokov, 4 roky sa liečim na sarkóm maternice. Veľa z vás ma pozná na tejto stránke o pomoc, kedy som mala názov výzvy Chcem žiť aj napriek mojim všetkým ťažkým prekážkam v živote. Ale teraz už nevládzem a neviem, ako dlho vydržím.Môj stav sa rapídne zhoršuje a mám úporné bolesti, ktoré sa niekedy nedajú vydržať. Je to to najhoršie, čo môže byť, keď sa rozplačete v zúfalstve pred dospelými deťmi a prosíte ich o pomoc. Prišli sme o veľký dom, ktorý sme museli založiť pre veľmi vážne chorú dcérku. Bývali sme v podnájme v jedno izbovom byte, kde sme plaili 350€ + 50€. Momentálne bývame v mobilnom domčeku, ktorý sme si kúpili na splátky.

Manžela práve prepustili z práce, v dôsledku čoho sa naša finančná situácia veľmi zhoršila. Nemáme na úhradu pravidelných mesačných splátok za mobilný domček, stravu, lieky. Do toho s anám ešte pokazilo staré auto, ktoré máme, začal z neho tiecť olej. Auto je pre nás potrebné z dôvodu, že musím často navštevovať lekára, kedykoľvek aj veľmi náhle potrebujem zabezpečiť prevoz do nemocnice. Nezostávajú nám peniažky ani na náročnú liečbu, ktorá je pre mňa nevyhnutná, nemám na lieky a hygienické potreby. Môj dôchodok je 241,70 €. To mám málo na moju liečbu, lieky proti hnačke, mastičky na konečník a ostatné základné veci, ktoré potrebujem. 

Moje telo je tak vyčerpané od bolesti, že som začala z ničoho nič odpadávať a musia mi rýchlo volať RZP. Rodičia mi zomreli maldí a sestry sa mi otočili chrbtom, keď som ich najviac potrebovala. Mojím najväčším prianím v srdci je prežiť čo najviac chvíľ s mojimi deťmi a vnúčatkami, ktoré veľmi ľúbim a ktoré ma držia pri živote. Bola by som veľmi rada, keby sa mi toto prianie splnilo a moje srdce by sa naplnilo trochu šťastím. V očiach by nebol smútok, ale svetielko nádeje. A preto prosím všetkých dobrých ľudí, aby mi pomohli splniť tento sen. Vopred vám veľmi pekne ďakujem, Dáša.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?