Menu

Prosba o pomoc pre Veroniku

Trvanie výzvy: 20. novembra 2017 - 20. novembra 2018

Cieľ výzvy

peniaze na kúpeľnú liečbu, na životné potreby pre dcéru

Príbeh

Prosba o pomoc pre Veroniku

prosím vás o pomoc pre dcéru

  Veronika je 18- ročná slečna, a i keď má toľko rokov, je ako malé dieťa. Narodila sa s ťažkou srdcovou vadou a s diagnózou Downov syndróm. Časom sa pridal aj autizmus. Nerozpráva, má rada šnúrky v ruke, s ktorými aj zaspáva. V poslednej dobe má rada prácu s tabletom - komunikačné kartičky, hry pre autistov. Je mierumilovná,nemá rada zmeny, davy ľudí a má panický strach z lekárov. Chodí do špeciálnej praktickej školy do posledného ročníka. Posledné roky ju bolievajú nohy, a preto, keď možeme, chodievame na rekondičné kúpeľné pobyty s procedúrami pre ňu. Takéto pobyty jej zdraviu veľmi prospievajú a Veronika má rada vodu, bazény. Vo vode je veľmi šťastná. Ja svojej dcére hľadám sposoby, ako jej takéto pobyty umožniť. Prihováram sa k Vám, milí darcovia - ak sa rozhodnete Veroniku potešiť a prispieť hoci len malou sumou na kúpeľný pobyt, budeme veľmi radi a vopred Vám zo srdca ďakujem! Mama Veroniky

Aktualizácie

pobyt v kúpeľnom dome Rubín2. 11 2018

Veronika aj vďaka vám milí darcovia nastúpi na kúpeľný pobyt v Dudinciach - kúpeľný dom Rubín. Termín náastupu 23.11.   Zo srdca ďakujeme za vašu podporu a pomoc.

Veve ide v máji na ďalší pobyt do kúpeľov28. 4 2018

Na ďalší rekondičný pobyt v kúpeľoch Dudince - kúpeľný dom Rubín pojde Veronika koncom mája .Ďakujem vám milí darcovia za vašu pomoc. Aj vďaka vašej pomoci  može Veve ísť na ďalší pobyt v tomto roku. Zo srdca ďakujeme.

pobyt v kúpeľoch vo februári17. 1 2018

Veve aj vďaka vám darcom nastúpi vo februári na rekondičný kúpeľný pobyt v Dudinciach. Ďakujem všetkým,ktorí jej pomohli a zo srdca ďakujeme všetkým, ktorí sa nám rozhodnú pomocť.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?