Menu

Naliehavo prosíme o pomoc, aby sme ako rodina, ...

Trvanie výzvy: 12. januára 2018 - 31. decembra 2018

Cieľ výzvy

Získať finančné prostriedky na stravu, vitamíny, lieky, aby sme zvládali platiť mesačný nájom a tak sme sa neocitli na ulici. O vlastný byt sme už prišli. Ostali sme sami a túžime ako rodina spolu aj zostať. Prosíme o pomoc.

Príbeh

Naliehavo prosíme o pomoc, aby sme ako rodina, mohli žiť naďalej spolu.

Drahí darcovia! Prosím vás za celú našu rodinu o pomoc. Chudoba a smútok sa vrýva do duše nášho synčeka, zneisťuje ho, deprimuje, mení, nemáme na základné veci, ako sú lieky a potraviny. Teraz je už skutočne akútne konať. Lenže ako, keď momentálne nemáme východisko z núdze? Rodinu už nemáme. Dlhodobé zdravotné problémy manžela, je plne a trvalo invalidný nad 75% po nehode, nás postupne pripravili o malinké úspory, potom o byt, ktorý som z materskej nevládala spolu s hypotékou platiť, teraz žijeme na podnájme. Máme veľký nedostatok financií, po zaplatení nájmu a energií nám ostáva na mesiac cca 30,- euro , čo teraz najviac ohrozuje nášho synčeka. Nezostane na viac, ako na lieky a jeden nákup na celý mesiac. To nepočítam, že je potrebné zaplatiť čo to do škôlky, odpad,... Prosíme vás o pomoc, každé euro pomôže. Ďakujeme zo srdca!

Drahí darcovia, ľudia so srdcom na správnom mieste! Naliehavo, s úctou a pokorou vás prosíme o pomoc. Sme obyčajná rodina, ktorá sa dlhodobým trápením a zdravotnými problémami ocitla v obrovskej finančnej núdzi. Začalo to ochorením mojej, už nebohej mamičky, na to mal vážnu nehodu manžel, ostal trvalo a plne invalidný nad 75% a potrebuje stálu opateru. Chcem aj musím sa o neho a samozrejme o synčeka starať. Ja mám tiež svoje zdravotné problémy, nie sú zanedbateľné. Viete, najprv sa nám minuli malé úspory, potom som iba z materskej, lebo manžel bol cez rok na PN, kým mu uznali invalidný dôchodok a to bol bez nároku na nemocenskú dávku, nedokázala splácať hypotéku, príšli sme o byt, bývame v podnájme. Tie sú drahé, ale ak nechceme ostať na ulici, tak inej cesty nieto. Po zaplatení nájmu a liekov, nám ostáva cca 30,- euro na celý mesiac, to je úplné živorenie a to nepočítam, že treba čo - to poplatiť v škôlke, šeky, energie, mobil, strava. Najhorší dopad to má na nášho synčeka. Chudoba ho mení, je plačlivý, čoraz viac trpí, už nemôže robiť, čo ho bavilo, ovocie a vitamíny už vidí iba občasne. Preto aj častejšie chorľavie. Popri starostlivosti o muža a synčeka, nemôžem a ani sa mi nedá ísť niekam pracovať. Muž potrebuje 24 hod.starostlivosť. Už sa na to nedokážem dívať a láme mi to srdce. Rodinu už nemáme, priatelia, ktorým sme pomáhali, kým sme mohli my, sa nám otočili chrbtom, alebo sú na tom podobne, ako my. Skutočne už nevládzem, trvá to cez 7 rokov a preto vás prosím, pomôžte nám. Vopred ďakujeme, pretože často nemám pripojenie na internet, alebo mám mobil v záložni, tak vyslovujem také hromadné, ale od srdca: ĎAKUJEME !!! 

Aktualizácie

Už budem prváčik, prosíme vás s maminkou o pomoc.24. 8 2018

Drahý darcovia, najprv chcem všetkým poďakovať. Bez vás by nás už aj nádej opustila. Náš synček bude prváčik a každý, kto má deti vie, aký finančný "šok" je vyzbrojiť prváčika do školy. Aj slušne zarábajúceho to zaskočí. My máme problém vyžiť každý mesiac, tak vás s úctou prosíme o pomoc. Prosíme o finančnú pomoc na učebné pomôcky, zošity...a ako vždy na stravu a lieky.

Naliehavo vás prosíme o pomoc26. 6 2018

Drahí darcovia! Chcem vám najprv úprimne poďakovať z celého srdca. Akosi neviem "vyrobiť tu na profile" poďakovanie. Náš synček bude už od septembra školáčik, prváčik. Kto máte detičky, viete, že to je obdobie finančne náročné. Prosíme vás teda opäť o pomoc. Bez vás by sme už spolu, ako rodina, neboli. Vďaka vám za to! Ako čerešnička na torte je nový nedoplatok za plyn. O sebe radšej nepíšem, aj ja mám zdravotné problémy a už som občas bez síl ísť ďalej. Ale idem, musím.. Vopred s úctou ĎAKUJEME! 

Veľmi naliehavo prosíme o pomoc14. 3 2018

Drahí dobrosrdeční ľudia! Ťažko sa mi aj píšu tieto slová. Náš synček sa nám láme po psychickej stránke. Minule sa ma opýtal: "Maminka, načo žijem?" Každú matku toto bodne do srdca a poriadne. Skoro na všetko mu totiž musím povedať nie. Nemôžem mu dopriať, čo ho baví, nemôžem mu kúpiť, na čo má chuť, ani na krúžok, ktorý ho teší ho už prihlásiť nemôžem. Za všetkým je nedostatok financií. Teraz bol operovaný, obe ušká, zle počul a aj zle podľa toho hovoril, chvála Bohu to dopadlo dobre, no môj pobyt v nemocnici s ním, zasa zruinoval náš minirozpočet, z ktorého sa aj tak nedá žiť, iba živoriť. Nebyť vás, dobrý ľudia, už dávno by sme boli ktovie, kde. Veľmi vás prosím, nie kvôli sebe, ale kvôli synčekovi, pomôžte nám. Dopredu zo srdca ďakujeme!

Súrne prosím o pomoc! Problémov pribudlo a to sme dlhodobo vo veľmi vážnej, bezvýchodiskovej situácii, prosíme o pomoc.11. 2 2018

Vážení darcovia, milí priatelia! Prosím vás kvôli môjmu synčekovi a manželovi o pomoc. Manželov stav sa zhoršil po všetkých stránkach, synček sa čoraz viac uzatvára, hoci ako len môžem, sa mu snažím dopriať všetko, čo obyčajné dieťa k pokojnému a spokojnému životu potrebuje. Žiaľ, teraz sa aj mne zdravotné výrazne priťažilo a to so sebou prináša kopec problémov, poznáte to. navštevy u lekára, mám nedoplatok, síce nie vysoký, 136,- euro na zdravotnom poistení, to skutočne netuším, kedy mi vzniklo, keďže sa o manžela starám a poberám opatrovateľský príspevok už vyše 2 rokov a odvody za mňa by teda mal platiť ÚPSVaR. Takže klasické ošetrenia, či plánované operácie nie sú možné. K tomu po pohryzení zvieraťom, pouličná mačka, mám na ruke opuch a keďže netuším, či zviera bolo zdravé, musím začať dochádzeť do krajského mesta do nemocnice na vakcíny proti besnote, pretože po prepuknutí ochorenia je už neskoro konať, treba konať čo najskôr, inak je smrť už nezvratná a dôjde k nej za pár dní. Prosím o pomoc, potrebujem si zaplatiť zdravotnú pôoisťovňu, ten nedoplatok a keďže nám ostáva mesačne cca 30,- euro, z toho sa to nedá. ĎAKUJEM!

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?