Menu

Pomoc pre Mária

Trvanie výzvy: 18. januára 2018 - 18. januára 2019

Cieľ výzvy

získané dary použijeme na kúpu letenky , zaplatenie ubytovania , stravy, delfinária a terapií. Mili darcovia, nemame slova vdaky za vasu pomoc,velmi si to vazime a v mene Majka dakujeme!!!Na tu prvu terapiu pojdeme hned ako sa bude dat, a dalsia sa odporuca zopakovat po pol roku.A nasledne po roku dalsie...ja verim, ze sa Majkovii bude pri delfinoch pacit a ze sa aj vdaka spickovym terapeutom a logopedom, ktori v tom centre su, viac nauci a vrati sa aspon trosku do toho "nasho"sveta. A povie mi raz: Mami Ľúbim ŤA! Nech vas vsetkych dobry Boh zehna za vase umysly a za vasu pomoc.

Príbeh

Pomoc pre Mária

Prosíme o pomoc pre nášho synceka-autistu, s ktorým chceme absolvovat delfinoterpiu a ostatne...v Odese na Ukrajine. Dakujeme!!!!


Mário sa nam narodil ako prvé dieťatko.Teraz má 5 rokov, narodil sa spontannym porodom po bezproblemovom tehotenstve. Do 1roka  sa vyvijal, podla nas normalne, avsak ani po druhom roku neprisla reč  ani porozumenie. Stale nerozprava, aj porozumenie je na velmi slabej urovni. Zacal navstevovat specialnu MS pre deti s autizmom , kde ho každý deň vozím 20 km tam a späť za co sme velmi vdacni. Ma velmi rad vodu, preto,ked sme sa dopoculi o delfinoterapii v Odese, hned sme vedeli, ze by to pre neho bolo vhodne. Financna situacia nam pri pozicke domu tuto terapiu nateraz nedovoluje. Avsak nechceme prist o drahocenny cas, ktory by Majkovi pomohol, kym je este mensi a dokaze sa viac naucit...preto skusame aj takuto formu pomoci, sme uz teraz vopred vdacni zakazdy vas dar, ci modlitbu. Všetkým darcom vopred pán boh zaplať!


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?