Menu

Pomoc pre Matthiaska najlepšieho bojovníka !!!

Trvanie výzvy: 20. februára 2018 - 31. decembra 2018

Cieľ výzvy

Zbierame na rehabilitacie do Adeli a aj ine rehabilitačné centra.

Autor výzvy

Príbeh

Pomoc pre Matthiaska najlepšieho bojovníka !!!

Prosime Vas o pomoc pre nasho synceka Matthiaska aby sme ho postavili na nozicky a osamostatnil sa . Dakujeme za kazdu pomooc !

Dobrý deň,

obraciam sa Vas s prosbou o finančnú pomoc pre nasho synčeka. Vola sa Matthias ma 21 mesiacou a nevie liezt, stvornozkovat nie to chodit. Narodil sa v 26+1 tt je z dvojičiek jeho braček odišiel v 23tt nezistenou pričonou :( Matthias bojoval od sameho začiatku ešte v brušku ked jeho braček odišiel ostal v ohrezeni života ako aj jeho matka no aj napriek tomu sme sa rozhodli nedat preč bračeka čo by znamenalo prist aj živeho Matthiaska a tak sme spolu bojovali az kym mi nespadol do krčka maternice Matthiaskov braček ktoreho my za živa vybrali ....  Dostala som infúzie na zastavenie porodu no Matthiaskovi bolo smutno a ešte v ten den išiel von rodila som sama po stojačky takže to malo velmi rýchly priebeh naštastie v poslednej sekendu zachytila sestrička  Matthiaska a utekala s nim na JIS. Skončil na pristrojoch . Na ten den nikdy nezabudnem ked som videla mojho anielika s vahou 800 gramov a 34cm mal same hadičky a tie zvuky od prisstrojov boli velmi desivé. Dostal infekciu neskor aj zapal všetko prekonal . Dlhych 83 dní strávil v nemocnici ked som si ho konečne doviezla domov plná radosti no zaroven kopec strachu ako to budem zvladaat. Ano začiatky boli velmi tažke no spoločnými silami a dobrých ludom sme to zvladli. Same kontroly u všetkych možných doktorov, ked nam povedali že ma hypertonicky syndrom začali sme cvičit vojtovu metodu. Začal Matthi byt chorlavy. Neskor ked bolo obdobie podavania synagisu sa choroby zdialili a mohli sme cvičit. Po dobraní všetkých 5 davok synagisu Matthi začal znova chorlaviet často vtedy sme nemohli cvičit. Kedže sa narodil velmi nezrelí čakaju ho operacie ktore sa musia vykonat. Jednu už má za sebou no po nej zostal Matthi zaseknuty . Pred nou sa začal pomaly pretačat po operacii sa zase nepohol,vratilo ho to spat a museli sme sa učit všetko od znovu. Každa narkoza nas posuva spat no kedže je to nevyhnutné musi absolvovat všetky narkozi. Čaká nas ešte jedná velká operácia ktora je velmi doležita kedže ma hypospadiu. Vo februari nas čaka vyšetrenie pod narkozou ktore je nutne dat spravit aby sme vedeli na kolko počuje naš anielik kedže od narodenia mal problemi s uškami. Takže tie narkozi nas nejako nechcu minat :(  Minulý rok sme boli v Dunajskej Lužnej 3 krat na rehabilitačne pobyty a raz v Adeli no tam po týždni ochorel a tak mu to vobec nepomohlo. V januari sme boli po vyliečeni v Lužnej kde sa trošku posunul a už cvičíme bobatha . Radi by sme vyskušali všetky možné pobyty rehabilitačné len aby nam pomohli. Preto Vas prosime o pomoc aby sme dostali Matthiho na nožičky a aby mal plnohodnotný život ako ostatné detičky. Za každú pomoc velmi pekne dakujeme !!!! 


Aktualizácie

Adeli sa nekona :-( 16. 1 2019

Miesto Adeli 40 stupnove horucky :-( :-( :-( 

Nastastie nas to nechytilo tam ale este v den.odchodu. 

Snad nabude nam to vide. 

No to uz bude vsetko.drahsie kedze to islo.hore .

Este sme mali stihnut staru cenu no nevadi zdravie je prvoradee!!!! 


relax vo virivke po cviceniach :-) Tetis 8. 12 2018

milujem bublinky  a uz cvicim aj s usmevom :-) 

Adeli 5.11-9.11 takto sme makali :-)12. 11 2018

ahojte priatelia makame stale doma ci v Adeli je to este velmi na dlhu cestu no my sa nezdavame a bojujeme kazdy den!!!  No najhorsie je ze nozicky zase prestavaju pracovat a tak budeme mesiet znova cvicit. Prestal nam chodit  iba doma par krokov spravi vonku odmieta uplne :-( 

Preto znova prosime o Vasu pomooc . 

Konecne to prislo :-) 1. 8 2018

Ten uzasny pocit je na nezaplatenie !!!! 

Dakujeme Vam za podporu !!! 


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?