Menu

Bez vašej pomoci sa čoskoro ocitnem na ulici!

Trvanie výzvy: 23. mája 2018 - 23. mája 2019

Cieľ výzvy

úhrada nájomného, kaucie k bytu, provízia k nájmu, nákup potravín, hygienické potreby

Príbeh

Bez vašej pomoci sa čoskoro ocitnem na ulici!

Po náhlej dcérkinej smrti dňa 30. apríla som sa ocitla bez jediného príjmu.

Deň 30. apríl 2018 bol najsmutnejším dňom v mojom živote. Stratila som moju milovanú dcérku Peťku, ktorá mala iba 24 rokov. Peťka trpela od narodenia genetickým ochorením - Turnerovým syndrómom, zároveň sa okolo jej 19teho roku života vyskytla vážna psychická porucha - schizofrénia a poruchy správania. Zomrela však na akútne zlyhanie srdca.
Na Peťku som poberala opatrovateľský príspevok a tiež sme mali príjem z jej invalidného dôchodku. Po jej smrti, z jedného dňa na druhý, som stratila tieto jediné dva príjmy - naše zdroje obživy. Momentálne bývam v podnájme, z ktorého však budem musieť k 1. júlu odísť. Mám ešte jednu 29-ročnú dcéru Lucku, u ktorej sa tiež prejavili psychické problémy - schizofrénia, bola mesiac hospitalizovaná v nemocnici. Potrebuje svoj pokoj a moju opateru, preto aj kvôli nej hľadám momentálne nové bývanie. Ideálny by bol pre nás podnájom v 2-izbovom byte.
Aj napriek môjmu ťažkému psychickému rozpoloženiu som si začala aktívne hľadať zamestnanie. Potrebujem však v prvom rade súrne niekde bývať, na čo momentálne nemám žiadne finančné prostriedky.
Nemám nikoho, kto by mi mohol v tejto ťažkej situácii pomôcť - rodičia už zomreli, súrodencov nemám. Preto sa obraciam s nádejou na vás, ľudí s dobrým srdiečkom, ktorí by mi mohli v tejto neľahkej a akútnej situácii pomôcť.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?