Menu

Pomoc Timotejkovi

Trvanie výzvy: 31. mája 2018 - 31. decembra 2018

Cieľ výzvy

Pomoc na kúpu, doplatok auta, ktoré tak súrne potrebujeme.

Príbeh

Pomoc Timotejkovi

Milí priatelia, vzhľadom k situácii, ktorá u nás nastala Vás chcem poprosiť o pomoc pre Timotejka, ktorému lekári dávali iba tri dni života a už je tu 8 rok. Jedná sa o pomoc , ktorej cieľom je Timotejkovi zabezpečiť osobné motorové vozidlo.

Milí priatelia, chcem Vás poprosiť o pomoc. Som mamičkou takmer 8 ročného chlapčeka Timoteja, Pochádzame z obce Belá nad Cirochou, Timotej sa narodil s viacerými diagnozami, dávali mu len tri dni života, potom 3 roky a nakoniec už je tu 8 rok. Timotejko má  DMO - Detská Mozgová obrna- kvadruspatická forma ťažkého stupna.Máme však aj iné diagnózi- sme nositeľmi tracheostomickej kanyly,je na Domácej Umelej Pľúcnej Ventilácii a kyslíku. Sme krmený cez hadičku tzv. PEG a na enterálnej výžive.  Máme aj epilepsiu. Timotej má sice 8 rokov, ale nesedí, a potrebuje 24 h.starostlivosť.  Vzhľadom na jeho diagnózy je starostlivosť o neho veľmi náročná.  Momentálne sme sa dostali do situácie, keď sme nútení Vás požiadať o pomoc. 

Timotejko, tým že je na prístrojoch, úplne ležiaci, tak si vyžaduje aj prevoz autom. Momentálne to naše auto ktoré sme doteraz mali, tak ostalo nepojazné, kvôli dopravnej nehode a nevieme bez auta fungovať na 100%. Sme nútení byť buď neustále doma a len v okolí bydliska, kde chodíme v kočíku,a ked chcem ísť aj niekam na výlet alebo poprípade do nejakého detského centra a aj  ked treba ísť k lekárom tak treba neustále niečo zhánať a vybavovať aby sme sa k nim dostali. Aj vzhľadom na výdrž batérie, ktorú Plucna ventilácia má, nevydrží dlhšie ako 3,5 hodiny. Sme odkázaný na  auto , ktoré je pre nás veľmi potrebné, hlavne kôli častým návštevam  lekárov, kde chodíme dokonca aj cez 100 km, aj niekoľko krát do mesiaca. Timotejko je odkázaný na prepravu autom aj vzhľadom na jeho stav a jeho skoro žiadnu imunitu. Preto Vás chcem poprosiť, ak môžte pomôžte. Budem Vám veľmi vďačná za pomoc, ktorú nám poskytnete. 

Ďakujeme..... 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?