Menu

Hedikepovaný otec troch detí trpí zaživa

Trvanie výzvy: 24. septembra 2018 - 31. decembra 2018

Cieľ výzvy

Pomôcť Zdeňkovi a jeho rodine zabezpečiť plnohodnotný život (príspevok na zdravotné pomôcky, lieky, pohonné hmoty na cesty k lekárom, potreby pre deti a mnohé iné) aj počas operácie nepríjemného dekubitu a doby rekonvalescencie ich ocina a po nej. Zdeněk je aj napriek svojmu hendikepu na materskej dovolenke s najmladším synom Filipkom a jeho partnerka Kačka pracuje v domove soc.služieb a stará sa o pacientov s Alzheimerom. Počas hospitalizácie jej partnera bude pomáhať celé ich okolie. Preto by sme pre nich radi vyzbierali sumu, s ktorou sa im bude ľahšie dýchať.

Príbeh

Hedikepovaný otec troch detí trpí zaživa


Citát, ktorý je zároveň silným názvom našej priateľskej výzvy je z rozhovoru s príkladným otcom, partnerom a našim kamarátom - Zdenkom Šafránekom. Po ťažkom pracovnom úraze ochrnul a aj napriek tomu si založil krásnu a zdravú famíliu. Svoje vzácne šťastie s tromi deťmi si však neužívajú naplno, keďže im život strpčuje obrí dekubit hlavy rodiny. Preto sme sa my, jeho priatelia rozhodli, nepomáhať iba v našom kruhu, ale ho rozšíriť. Poďte medzi nás a pomôžte tomuto skvelému človeku a jeho blízkym.

Všetko sa dočítate tu:

http://www.pribehylidi.cz/rozhovory/kapitan-reprezentace/

Viac ani netreba dodávať. Náš priateľ potrebueje pomoc, pretože trpí na zemi.

Tak sa mobilizujeme nielen my, jeho kamaráti, ale posielame prosbu o pomoc aj ďalej. Zdeněk má pred sebou po dlhej dobe čakania vážnu operáciu jeho obrovského dekubitu, ktorý mu znepríjemňuje život. Keďže je hlava rodiny na materskej dovolenke a doba rekonvalescencie je viac ako mesiac v nemocnici a potom zvyšok doma. Chceme pomôcť jeho Kačke, aby toto obdobie s 3 deťmi zvládli ľahšie.

ĎAKUJEME VÁM, že sa prostredníctvom pomoci jednému z nás, stanete našimi priateľmi.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?