Menu

Bezbariérová prerábka domu pre nášho ...

Trvanie výzvy: 7. októbra 2018 - 6. októbra 2019

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Drahá rehabilitačná liečba a bezbariérová prerábka domu.

Príbeh

Bezbariérová prerábka domu pre nášho tatina+liečba

Bezbariérová prerábka domu pre nášho tatina, liečba-rehabilitácie

Dobrý deň, chcela by som osloviť v mene môjho otca všetkých darcov a dobrých ľudí tejto stránky.

Prednedávnom našu rodinu postihla náhla, nečakaná a veľmi bolestivá udalosť. Môj otec mal veľmi vážny úraz, spadol z výšky, úplne si prerušil miechu, následkom čoho ostane trvalo ochrnutý na dolné končatiny. Lekári nám dali nulovú šancu. Vec, zatiaľ nepochopiteľná pre celú moju rodinu, keď sa len pýtame "prečo?"...

48-ročný, doteraz činný a pracovitý muž, ktorý si bez práce, pohybu a športu nevedel predstaviť svoj život, ostane odkázaný na pomoc druhých. Bývame v rodinnom dome, mama, otec, ja, sestra, a 10 ročný brat.

Otec je zatiaľ stále v nemocnici, ešte tam nejaký čas pobudne, no hneď ako sa bude dať ho plánujeme umiestniť do NRC Kováčová, kde, ako dúfame ho naučia k sebestačnosti, nezávislosti a ovládaniu invalidného vozíka.

Keďže mne a mojim súrodencom otec nezištne pomáhal a vychovával nás s láskou od narodenia, dal nám všetko čo mal, chceme mu to teraz aspoň čiastočne oplatiť a pomôcť mu aspoň trošku vrátiť sa späť no normálneho života aj keď nie takého, ako predtým.

Nádej však umiera posledná a viera je jediné čo nás teraz živí. Dopočuli sme sa o Adeli medical centre v Piešťanoch, ktoré má povesť rehabilitačných zázrakov a čiastočné vrátenie ľudí späť do života. Rehabilitačná liečba je však finančne veľmi náročná a pre normálneho človeka nepredstaviteľná. Preto všetkých prosíme o pomoc pre nášho drahého tatinka, ktorý si ju naozaj zaslúži.

Ďalšia vec, finančne náročná je prerábka nášho rodinného domu, na ktorú poisťovne preplácajú len malú časť financií. Bezbariérová kúpeľňa, zošírenie interiérových dverí v celom dome, zdvíhacia plošina na prístupové schody do domu a mnoho a mnoho ďalšieho...

Všetkým vám zo srdca za akúkoľvek pomoc ďakujeme.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?