Menu

Zo srdca prosím

Trvanie výzvy: 29. novembra 2018 - 1. augusta 2019

Cieľ výzvy

Zaplatiť časť dlhu, drevo, lieky, školu, stravu

Príbeh

Zo srdca prosím

Prosím dobrých ľudí o pomoc pre moju rodinku,aby sme mohli žiť normálny život bez strachu, že prídeme o strechu nad hlavou.

Dobrý deň Volám sa Daniela, mám 40 rokov.Žijem sama so 4 deťmi a 77 ročnou mamou. Sme zo žilinského kraja. Deti majú 19,14,10 a 5 rokov. Pred  rokom mi tragicky zomrel manžel.Mame veľké dlhy, sme v zlej finančnej situácii, poberam vdovský a rodičovský príspevok, som doma s najmladšou dcérkou pe zdravotné problémy. Nemáme ani drevo na kúrenie. Pomôže akákoľvek pomoc. Obraciam sa touto cestou na dobrých ľudí a zo srdca prosim o pomoc. 

Aktualizácie

Poďakovanie 26. 6 2019

Ďakujem všetkým dobrým ľuďom, ktorí ste doteraz finančne prispeli, aby ste tak pomohli mojej rodinke, veľmi si to vážim a zo srdca ďakujem. Prosim aj ďalej o pomoc, som zúfalá, mam už dve exekúcie 6.500 € a potom dlh 31 000 € bojím sa že prídeme o bývanie. Neviem ako sa z toho dostanem,sama som so 4 deťmi. 

Peniaze použijeme na  najdôležitejšie veci, ktoré nám vyplatiť treba a na stravu či lieky. Zo srdca prosim aj naďalej o zdieľanie na fb. ĎAKUJEM. 

S pozdravom Daniela Barteková a deti. 

Poďakovanie 23. 5 2019

Chcem sa spolu s mojimi deťmi zo srdca poďakovať všetkým vám, ktorí ste nám prispeli, pomáhate nám veľmi a ja si to veľmi vážim. Sme naozaj v zlej situácii, ďalšia exekúcia, keď mi všetky tie dlhy začnú strhavať z účtu, nič mi neostane na živobytie ani na lieky či na cestovné, je to naozaj zlé, teraz súrne potrebujeme drevo, nemáme nič, prosím ak by mi s týmto niekto vedel pomôcť, budem veľmi vďačná, stále prší, v dome je chladno. Každý deň sa modlím a prosím aby sme neprišli o strechu nad hlavou a aby sme prežili tieto ťažké časy a ja aby som neprišla o rozum,stále mi denne vyvolávajú z banky, exekútori alebo vymáhači.

Prosím vás pomôžte nám aspoň zdieľaním na fb. ĎAKUJEM. 

Dobrý deň prosíme dobrých ľudí o pomoc. 21. 1 2019

www1.pluska.sk/regiony/stredne-slovensko/zufala-matka-bojim-aby-sme-neostali-detmi-ulici

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?