Menu

Izbička pre Adrianka

Trvanie výzvy: 13. decembra 2018 - 13. decembra 2019

Cieľ výzvy

potraviny, teplé oblečenie, lieky, hygiena a nákup stavebného materiálu na vybudovanie samostatnej izbičky - prístavby pre môjho synčeka (tehly, cement, štrk, krov, strechu, omietky, maľovka atď.)

Príbeh

Izbička pre Adrianka

Dobrý deň, volám sa Iveta Kurucová a prosím dobrých ľudí o pomoc pre môjho synčeka Adriána, budeme Vďačný za každý vás dar.

Dobrý deň prajem, Volám sa Iveta Kurucová, bývam v staršom rodinnom dome u rodičov, mám jedno dieta syna ktorý ma 8 rokov, chodí do zákaldnej školy v mojmírovciach. som slobodná mamička ktorá sa ocitla nie dobrej finančnej situácii, preto som sa rozhodla obrátiť na Vás s prozbou o pomoc, synček sa ma často pýta, či aj on bude mať raz vlastnú izbičku s vlastnou postielkou a pisacim stolom. Zijeme v samostatnej prístavbe na jednom dvore s mojimi rodičmi, ktorí sa starajú o môjho mentálne postihnutého brata. Spíme s Adriankom v jednej posteli, máme jednu spoločnú skriňu a úlohy si píše na kuchynskom stole, kde aj jeme. Varím v dome spolu s mojou mamou, v tejto pristavanej časti, kde žijem ja s adriankom nemáme kuchynku ani kúpeľňu. prosíme dobrosrdečných ľudí o finančnú pomoc aby aj môj syn pocítil radosť z vlastnej izbičky, tak ako iné deti. čo sa tíka potravín, drogérie, oblečenia budeme vám za všetko vďačný, adrianko veľmi túžil po korčuliach, tak dobrý ľudia nám darovali, no bohužiaľ si zlomil ruku, chceme srdečne poprosiť rodinky, dobrých ľudí o finančnú podporu ktorá by šla na lieky, dopravy na kontrole, potraviny, ovocie... A školské potreby, čo sa týka mňa matky momentálne nepracujem, dvovod je neurologické ochorenie, keď mi je trošku lepšie chodím na brigády snažím sa ako môžem, ale chrbtica dosť často brány, dúfame že bude lepšie. Mám prácu na doma peniažky čo zarobím sú na stravu pre syna. Nemôžme si viac dovoliť preto som sa obrátila na ľudia Ľuďom, viem že dobrý ľudia stále existujú , za každý vás dar budeme veľmi veľmi vďačný pomôže nám každe euro. Vopred vám zo synčekom ďakujeme, Kurucová. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?