Menu

Pomôžte detskej tanečnej Skupine S3T KIDZ ...

Trvanie výzvy: 21. marca 2019 - 31. júla 2019

Cieľ výzvy

Pokrytie 27% nákladov na účasť detí z tanečnej školy S3T KIDZ na svetovom finále World Of Dance v USA.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 30.7.2003

IČO: 30793432

Ulica: Bulharská 55

Mesto: Bratislava

PSČ: 82104

Štát: Slovensko

Príbeh

Pomôžte detskej tanečnej Skupine S3T KIDZ reprezentovať Slovensko v USA

Podporte prosím talentované deti, ktoré si vybojovali miesto vo finále najprestížnejšej tanečnej súťaže World of dance v Los Angeles.

Bolo to pred 12 rokmi. Ako maličká neznáma tanečná skupina s pár deťmi sme začínali v dedinke neďaleko od Bratislavy. Keď sme sa prvýkrát objavili na veľkej tanečnej súťaživ Bratislave, nik nám nedával šance, že by sme niekedy mohli čosi znamenať. Skôr sa predpokladalo, že ako mnoho iných do pol roka zanikneme. Ale my sme sa nedali odradiť. Naopak, pustili sme sa do toho s plnou energiou. Postupne sa nám začalo dariť, skupina sa rozrastala, odrazu s nami tancovalo až 300 detí, otvárali sme nové pobočky v Bratislave a blízkom okolí... Všade sme vyhľadávali nové talenty, decká,ktoré mali chuť venovať sa tancu naplno.

Tešili sme sa z každej výhry na súťažiach. A prehry nás neznechutili, naopak, motivovali nás pracovať ešte lepšie. Sledovali sme najnovšie trendy v street dance a naši tréneri sa neustále vzdelávali a zdokonaľovali. Každoročne investovali svoje úspory a obrovské množstvo síl do získavania nových informácii na 10 dňovom špičkovom tanečnom kempe v Poľsku, ktorý je najväčší v Európe a chodia tam učiť top lektori z celého sveta.

Dostavili sa vážne výsledky. Postupne sme s deckami v Rakúsku získali titul majstrov Európy a neskôr v Maďarsku aj majstrov sveta medzinárodnej tanečnej organizácie IDF.

Avšak úspech, ktorý sa námpodarilo dosiahnuť 3. marca tohto roku, sme očakávali len v kútiku duše. Už keď sme dostali pozitívnu odpoveď od odbornej poroty najprestížnejšej svetovej súťaže World of Dance, že nás na základe poslaného videa vybrali do semifinálového európskeho kola v belgických Antverpách, mali sme ohromnú radosť, že sa vôbec budeme môcť zúčastniť takéhoto podujatia. Veď to nie je žart, zdieľať pódium s 26 najlepšími skupinami z celej Európy!

Všetky tímy boli úžasné. A preto sme neverili vlastným ušiam, keď prišlo vyhlásenie výsledkov. Spomedzi všetkých sme na porotcov zapôsobili práve my! Udelili nám špeciálnu cenu za najlepšiu tému a celkové druhé miesto, ktorým sme sa kvalifikovali na celosvetové finále v Los Angeles!

Úspech je však len prvý predpoklad, aby sme mohli v lete cestovať do USA. Preto musíme poprosiť všetkých, ktorí sú ochotní podporiť usilovné a talentované deti, aby mohli reprezentovať Slovensko na celosvetovom finále v Amerike: potrebujeme peniaze na letenky, ubytovanie a ďalśie náklady. Tie predstavujú nemalú sumu, ktorú ani naše OZ, ani rodičia detí nezvládnu zaplatiť. Podporte nás, prosím, a my budeme v Amerike tancovať aj pre vás.

Dúfame zároveň, že náš príbeh inšpiruje a povzbudí každého, kto sa rozhodol robiť s láskou a naplno to, čo má rád. Chce to len cieľavedomú vytrvalosť a úspech príde.

Ďakujeme a držíme palce všetkým na portáli Ľudia ľudom.

Aktualizácie

S3T KIDZ at WOD in LA ??2. 7 2019

FICTION or REALITY ?? it´s also up to YOU !!
************************************
** S.O.S. talented kids LAST CALL  **
************************************
we are short of 2.260 eur (last 8% from 26.600 eur) towards the participation of our dance school S3T KIDZ at the World Of Dance finals in LA

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?