Menu

Handbike pre Majka

Trvanie výzvy: 3. júna 2019 - 3. júna 2020

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

zakúpenie Handbike

Príbeh

Handbike pre Majka

Veľmi pekne by som vás chcel poprosiť o splnenie môjho sna


Som obyčajný usmievavý chlapec, ktorý mal troška ťahžšíí vstup do života. Narodil som sa s vrodenou genetickou dg. Osteogenesis imperfecta / lámavosť kosti / . Odnarodenia ma srevádzajú cvičenia, rehabilitácie a operácie. Musím poctivo cvičiť, rehabilitovať, aby sa moje kostičky spevnili a vládal sa raz postaviť na vlastné nôžky. Mojím veľkým šťastím je moja maminka, ktorá sa mi venuje a chodí so mou do nemocnice, na rehabilitácie, cvičenia …. Ona je mojou veľkou oporou :-)

V júni budem oslavovať už svoje 11 narodeniny :-)chodím do 4-ročníka bežnej ZŠ a učím sa na čisté 1 ….dobre sa cítim v príjemnej spoločnosti a veľmi dobre si rozumiemaj so svojími rovesníkmi :-)

Milujem šport, ale moje športové aktivity boli dlho veľmi obmedzené. Od maličká chodím pravidelne plávať, pred 2-mesiacmi som si 1x v živote sadol na hanbike a poviem vám pravdu, bola to láska na prvý pohľad . Môj život sa tak úplne zmenil. Tento handbike  mám zatiaľ iba zapožičianý od neziskovej organizácií Černí koně. Vždy som bol usmievavý, plný energie, ale môj handicap ma dosť obmedzovalv športe, pri zábave. Naraz sa mi otvoril úplne iný svet a ja som sa v ňom našiel. Šport je môj veľký koníček.

Mojím najväčším snom je, aby som sa vládal postaviť na vlastné nôžky a mohol chodiť, ale tiež by som rád dosiahol aj športové úspechy a mohol reprezentovať Slovenskú republiku namedzinárodných pretekoch a na paralympiáde – v plávaní, alebo na hanbiku. Vďaka športu sa cítim plnohodnotne a mojím veľkým cieľom je dostať parasport do väčšieho povedomia zdravých ľudí.

K tomu ale potrebujem vašu pomoc a podporu. Závodný hanbike, cestovné náklady na tréningy, medzinárodné preteky, atd. sú veľmi finančne nákladné. Potreboval by som pomôct s financovaním ľahkého pretekárskeho handbiku. Odhadovaná suma sa pohybuje cca 2500 eur.

Prosím, pomôžte my i Vy zrealizovať môj sen.

Veľmi pekne dakujem, Majko :-)


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?