Menu

Pomoc pre mamičku s deťmi

Trvanie výzvy: 2. októbra 2019 - 2. októbra 2020

Cieľ výzvy

Mojim cieľom výzvy je vyzbierať dostatočné množstvo peňazí pre túto matku s deťmi, aby netrpeli finančne, keď už trpia pre stratu svojho milujúceho a milovaného otca a manžela. Prioritou je zabezpečenie nákladov súvisiacich s bývaním, školskými potrebami, oblečením pre deti, stravou.

Príbeh

Pomoc pre mamičku s deťmi

Chcem pomôcť mamičke s deťmi, ktorá mi nie je ľahostajná

Moja suseda je zároveň moja kamarátka. Poznáme sa už nejaký čas, poznám aj jej manžela. Majú spolu dve deti v predpubertálnom veku, syna a dcéru. Minulý rok však sused náhle umrel, a suseda ostala na všetko úplne sama. 

Žijú v podnájme, kamarátka je upratovačka, takže naozaj nezarobí veľa. Snaží sa ako vie, každý mesiac čaruje s výplatou, ale bohužiaľ to niekedy nestačí ani na to, aby naplnila chladničku potravinami. Napriek zlej životnej situácii, kedy vo svojom mladom veku ovdovela, sa nikdy neľutuje a bojuje ako vie. Pre seba nikdy nič nechce, netúži po žiadnych materiálnych veciach, chce len platiť svoje účty, odložiť si nejaké peniaze z výplaty, a zároveň vychovať zo svojich detí slušných dospelých ľudí. Snaží sa, aby jej deti nepocítili aj materiálne, že ostala na nich sama, veď stačí, že to pociťujú emočne. Dáva im veškerú lásku, čas, starostlivosť, ale za objatie sa bohužiaľ nedá kúpiť strava, oblečenie, topánky, či zaplatiť školský výlet.

Hľadala si aj rôzne brigády, ale keďže nemôže nechať deti samé doma, nemá šancu si niečo nájsť. Rodičia jej nevedia pomôcť, nakoľko bývajú mimo Bratislavy, ja jej so strážením tiež nepomôžem, keďže pracujem dlho do večera. Naozaj ostala na tie deti úplne sama a nemá nikoho, kto by jej finančne alebo časovo s deťmi pomohol.


Všetkým darcom z úprimného srdca ĎAKUJEM

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?