Menu

Vianočná výzva: Domček pre pani Marcelu

Trvanie výzvy: 3. decembra 2019 - 15. januára 2020

Cieľ výzvy

Získať finacie na dokončenie opravy domčeka tak, aby sa v ňom dala prežiť zima. Za získané finacie sa nakúpi stavebný materiál, dokončovacie práce sa robia už svojpomocne.

Príbeh

Vianočná výzva: Domček pre pani Marcelu

V septembri sme rozbehli mesačnú výzvu na opravu domčeka pre pani Marcelu. Dnes stojí hrubá stavba a do Vianoc chceme mať hotovo. Keďže veľa ľudí sa ozvalo, že by prispeli, obnovujeme výzvu. Ďakujeme.

V tomto domčeku vychovala mama syna. Svoje jediné dieťa. V osade. Vlado sa učil celkom dobre a dnes je stredoškolák. Vďaka tomu žije na intráku s centrálnym kúrením a pravidelnou stravou. Jeho mama zostala sama tu, v Plaveckom Štvrtku. To je na Slovensku. V Bratislavskej župe...

Vďaka pomoci a aktivite viacerých ľudí a výzve zo septembra (https://www.ludialudom.sk/vyzvy/6599) ktorú ľudia podporili sumou 1.258 € sme sa dostali do takéhoto stavu:

Súčasný stav
Okno sme dostali darom, materál kúpili z darov a máme už aj prisľubený starší nábytok. No priorita je domček zailzolovať, aby sa tam dalo kúriť. Momentálne se v mínuse cca 3.000 € a pred nami ešte potreba zakúpenia vecí ako picka, omietky, dosky na strop, poter na podlahu, linoleum, izolácia... A sa zaplatenia tehál.

Ideme teda skúsiť získať chýbajúce finance pomocou tejto Vianočnej výzvy, v ktorej už vieme ukázať reálny výsledok.


Viac o projekte nájdete v predchádzajúcej výzve https://www.ludialudom.sk/vyzvy/6599

Veľká vďaka

 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?