Menu

Pomôžme susedom vrátiť sa do svojich domov

Trvanie výzvy: 23. júla 2020 - 17. augusta 2020

Cieľ výzvy

Vyzbierať pre obyvateľov zasiahnutých bytov finančné prostriedky, aby sa mohli vrátiť čím skôr do svojich domovov. Finančné prostriedky umožnia začať so sanačnými a maliarskými prácami, zabezpečiť náradie a materiál na prácu ako aj prispieť na vyčistenie šatstva a bytových textílií.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 23.12.2014

IČO: 42417325

Ulica: Hájová 21

Mesto: Bratislava-Rusovce

PSČ: 85110

Štát: Slovensko

Príbeh

Pomôžme susedom vrátiť sa do svojich domov

V sobotu 11. júla 2020 zasiahol bytový dom na Firmovej ulici v Rusovciach požiar. V dôsledku tohto požiaru boli zasiahnuté štyri byty. Mestská časť bude nápomocná pri zmierňovaní rozsahu ich škôd. Mnohí obyvatelia mestskej časti by radi poškodeným finančne prispeli.

Len tak narýchlo vybehnúť a s hrôzou sa pozerať na svoj horiaci domov. To je scénar nočnej mory či katastrofického filmu. Žiaľ, toto je realita 11. júla 2020 z bytového domu v Rusovciach. Požiar vyhnal z domova našich susedov a kamarátov.

Nájdime v sebe pocit spolupatričnosti a súcitu a pomôžme týmto obyvateľom. V rámci svojich finančných možností prispejme finančnou sumou na štart k obnove bytov. Ďakujeme za každú pomoc, vďaka ktorej sa budú môcť vrátiť domov. Buďme dobrí susedia.

Všetky finančné úkony bude zastrešovať OZ Rusovčatá. Rodiny si však maľovanie a čiastenie šiat budú zabezpečovať sami, samozrejme za pomoci a kontroly MČ Bratislava-Rusovce.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?