Menu

Pomôžme susedom vrátiť sa do svojich domov

Trvanie výzvy: 23. júla 2020 - 17. augusta 2020

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Vyzbierať pre obyvateľov zasiahnutých bytov finančné prostriedky, aby sa mohli vrátiť čím skôr do svojich domovov. Finančné prostriedky umožnia začať so sanačnými a maliarskými prácami, zabezpečiť náradie a materiál na prácu ako aj prispieť na vyčistenie šatstva a bytových textílií.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 23.12.2014

IČO: 42417325

Ulica: Hájová 21

Mesto: Bratislava-Rusovce

PSČ: 85110

Štát: Slovensko

Príbeh

Pomôžme susedom vrátiť sa do svojich domov

V sobotu 11. júla 2020 zasiahol bytový dom na Firmovej ulici v Rusovciach požiar. V dôsledku tohto požiaru boli zasiahnuté štyri byty. Mestská časť bude nápomocná pri zmierňovaní rozsahu ich škôd. Mnohí obyvatelia mestskej časti by radi poškodeným finančne prispeli.

Len tak narýchlo vybehnúť a s hrôzou sa pozerať na svoj horiaci domov. To je scénar nočnej mory či katastrofického filmu. Žiaľ, toto je realita 11. júla 2020 z bytového domu v Rusovciach. Požiar vyhnal z domova našich susedov a kamarátov.

Nájdime v sebe pocit spolupatričnosti a súcitu a pomôžme týmto obyvateľom. V rámci svojich finančných možností prispejme finančnou sumou na štart k obnove bytov. Ďakujeme za každú pomoc, vďaka ktorej sa budú môcť vrátiť domov. Buďme dobrí susedia.

Všetky finančné úkony bude zastrešovať OZ Rusovčatá. Rodiny si však maľovanie a čiastenie šiat budú zabezpečovať sami, samozrejme za pomoci a kontroly MČ Bratislava-Rusovce.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?