Menu

Prepustenie v čase korona krízy

Trvanie výzvy: 9. septembra 2020 - 30. októbra 2020

Cieľ výzvy

Rad by som si chcel zacal platiť odložené splátky v čase covid-19 Keďže ani po 6 mesiacoch sa mi nepodarilo nájsť prácu, kde by som zvládal všetko platit. Dakujem

Príbeh

Prepustenie v čase korona krízy

Ahojte,neviem ako začať,ale rád by som chcel požiadať o príspevok z Matovičovho fondu pre ludi ktorých zasiahla korona kríza. Všade sa píše,že podnikatelia potrebujú pomoc a aj ju asi dostanú. Tak bolo by fajn, keby sa nezabudlo aj na fyzické osoby.

Moj príbeh je veľmi jednoduchý už 6 mesiacov sa snažím normalne zamestnanie  v dobe, ked sa mi to podarilo tak prišiel do sveta covid-19. Dna 15.januara som sa zamestnal,všetko bolo super až, ked mi cez telefon neoznamili,že nasledujuci den nemám prist do prace..ufff tvrda priučka.Ich vysvetlenie bolo,kedže znižuju stavy  z dovodu covid-19 a ja som bol v skušobnej dobe, tak som bol pre ních lahky ciel.Takže k 31.3.20 som dostal vypoved .A tým umná začali aj problemy,meškanie splátok, odloženie hypotéky, preto by mi každé euro pomohlo. .Takže ak je to možne ,bol by som rád keby práve Matovičov fond na POMOC LUDOM, mi vedel pomôcť.A za každé euro navyše budem tiež nesmierne vďačný. Toto je moj pribeh..tak teraz budem čakat,že či ten Matovičov fond je ozaj pre ludi ktorych zasiahla korona kriza.

Ďakujem všetkým ktorý pomáhajú. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?