Menu

Prosim pomožte Patrikovi s dawnovym syndromom

Trvanie výzvy: 23. septembra 2020 - 23. septembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Peniaze použijem na zaplatenie nákladov na cesty na rehabilitácie, delfínoterapia, taktiež potrebujem zabezpečiť teplo na zimu pre deti -palivové drevo, oprava izby

Príbeh

Prosim pomožte Patrikovi s dawnovym syndromom

Týmto by som Vás chcela požiadať o pomoc k lepšiemu životu našej rodiny, kde živiteľ rodiny prišiel v dôsledku koronakrízy o zamestnanie.

Sme osemčlenná rodina, máme 6 maloletých detí. 4 z nich sú z prvéhomanželstva, ktoré nedopadlo dobre. Pred očami detí sa denne odohrávali bitky,fyzické týranie. Všetky tieto dlho trvajúce trápenia sa preukázali na zdravotnom stave detí. Otec detí jetoho času vo väzení a na naše spoločné deti neprispieva nič. Poberám lennáhradné výživné z UPSVaR.

Momentálnemáme krásnu veľkú rodinku, mám veľmi dobrého druha s ktorým máme dvespoločné deti. Prvé z našich spoločných deti sa narodilo úplne zdravé, ažčasom sa uňho prejavili astmatické záchvaty a momentálne fungujeme každýdeň na inhalácii.

Naše deti,ktoré navštevujú Základnú školu sú veľmi šikovné a snažia sa dosahovať čonajlepšie výsledky.

Môj druh dôsledkukoronakrízy prišiel o zamestnanie a momentálne si nevie nájsť prácu.Náš Príjem pozostáva len z rodičovského príspevku a prídavkov nadeti, čo nám však nepostačuje ani na pokrytie základných potrieb pre naše deti.Často krát nám neostáva ani na jedlo pre deti.

Náš najmenšímiláčik je Patrik. Keď sme sa dozvedeli, že som tehotná boli sme celá rodinaveľmi šťastná. Celé tehotenstvo som mala bezproblémové. Až keď sa Patriknarodil doktorka mi oznámila, že náš synček ma Downov syndróm. Bolo to pre nás najťažšieobdobie nášho života, nakoľko sme ani len netušili čo táto choroba obnáša.Postupom času sme sa naučili z nášho Patrika sa tešiť a užívať sikaždú chvíľu. Táto radosť nás však stojí veľmi veľa úsilia a zároveň ajfinancií, ktorých však nemáme veľa.  

Patrik potrebujepravidelne dochádzať na rehabilitácie a odborné vyšetrenia, nakoľko tátodiagnóza je spojená s mnohými inými zdravotnými komplikáciami. Stratouzamestnania  môjho druha nám všakneostávajú financie ani na pravidelné dochádzanie. Prosím dobrých ľudí o pomoc,aby náš syn nezameškal dôležité rehabilitácie, aby čím skôr mohol stáťsamostatne na vlastných nohách.

V rodinnomdome v ktorom bývame momentálne obývame 2 izby a chceli by sme prenaše deti dokončiť detskú izbu a zároveň by sme potrebovali palivové drevona zimu. Z dôvodu zvýšených výdavkov na Patrikovu liečbu nám všakneostávajú financie na tieto záležitosti.

Chceli by smepožiadať všetkých dobrých ľudí o pomoc, aby naše deti netrpeli nedostatkomtoho, čo je pre iných samozrejmosťou.


Aktualizácie

VELMI PEKNE DAKUJEM28. 1 2021

VELMI PEKNE DAKUJEM MILI PRIATELIA VELMI SY TO VAZIME KET DOBRY LUDIA ZASIAHNU NASA VYZVA SA NAPLNA A MOJ SYNCEK BUDE TOHTO ROKU NA TERAPI PRI DELFINACH A VERIME ZE NAM TO POMOZE DAKUJEM S CELEHO SRDIECKA 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?