Menu

Úsmev pre Sašku

Trvanie výzvy: 6. októbra 2020 - 6. októbra 2021

Cieľ výzvy

Postaviť Sašku na nožičky a naplno si užívať život... Lebo dostala druhu šancu! Finančné prostriedky budú použité na dochádzku za rehabilitáciami pre Sašku, na cestovné náklady, nákup vitamínov, liekov a stravy.

Príbeh

Úsmev pre Sašku

Život ma asi skúša, koľko unesiem... Po tom, čo som zostala sama na tri deti bez partnera, naša Sašenka ochorela na rakovinu... Posledny rok bol pre mňa, milujúcu matku veľmi ťažký a je náročné finančne zvládať chod domácnosti, starostlivosť o deti a cestovanie do nemocnice, na rehabilitácie, vitamíny a stravu. Ďakujeme každému človeku, ktorý nás podporil a podporí. Myslím, že som tu správne, lebo len "ľudia" dokážu pomôct ľuďom.

Som mama troch detí. Celý život som túžila len po rodine, milujucom partnerovi a najviac zo všetkého som si priala zdravé deti.  Mala som naozaj toto všetko... Až keď som zostala sama na všetko, som myslela, že nič horšie už nemôže byť, ako zostať bez muža...kratko na to sa mi zrútil celý svet... Naše krasne milované dievcatko ochorelo... V októbri minulého roku jej diagnostikovali rakovinu . Osteosarkom na pravej stehennej kosti. Na jej 10 narodeniny ju prvý krát v jej živote operovali... Nasledovala chemoterapeuticka liečba na onkológii v BA... Bolo neskutočne ťažké prizerať sa na to, ako moje dieťa trpí, ako ťažko zvláda liečbu, zvracia, krváca z nosa, prestáva jest a stráca sa mi pred očami... V januári podstúpila náročnú operáciu.. Odstránili jej časť stehennej kosti, koleno a vrchný klb z pistaly a nahradili jej kosti titanovu endoprotezu... Pri pohľade na tých 56 stichov na jej krehkom tele  mi bolo strašne ťažko... Co si musela prežiť.. Pokračovali sme v chemoterapii, učila sa z ohýbať nožičku... Prišla korona a na oddelení sa jej žiaľ personál z rehabilitácie nemohol toľko venovať... Začali sa jej skracovať šľachy pod kolenom a nožičku už nevie vyrovnať... Nedávno mala aj úraz, spadla a praskla jej kosť v mieste, kde je zavedená ta titanova kosť... Nasledoval 4tyzdnovy kludovy režim v čase, keď mala najviac cvičiť... To nozicke neprospelo. Saška sa stále sa presuva na invalidnom vozíku..čaká ju intenzívna rehabilitácia, aby vyrovnala nožičku a mohla sama stát na nohách a začať chodiť sama. Veľmi jej prajem, aby sa to podarilo a ušetrila sa tak od operácie skrátených šliach... Ja budem stáť pri nej stale, do posledných svojich síl.. Vo svojom srdci mam lásky dosť, len s financiami je to veľmi náročné.. Preto ďakujem každému človeku, čo prejaví záujem a pomôže nám v tomto ťažkom období zvládnuť tento boj až do konca. Mamina

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?