Menu

Pomoc pre matku s dieťaťom na bývanie a normálny ...

Trvanie výzvy: 7. októbra 2020 - 7. marca 2021

Cieľ výzvy

Vyzbierať finančné prostriedky na zaplatenie nedoplatku na nájomnom, smetné poplatky, lieky pre mňa a pre syna, školské pomôcky a mimoškolskú činnosť pre syna a tak sa dostať zo stresu z dlhov do "normálu"

Príbeh

Pomoc pre matku s dieťaťom na bývanie a normálny obyčajný život

Volám sa Adrika. Žijem a pracujem v Nitre už viac ako 10 rokov. Tu v Nitre je život rýchlejší ako som bola zvyknutá, lepšie povedané viac uponáhľanejší, no zvykla som si.


Žijem dlhodobo sama so synom, lebo vzťah mi nevyšiel. Mám ešte jednu dcéru, má už 25 rokov. Syn má 15 rokov. Je šikovný, robím všetko preto, aby mal dobré vzdelanie a aj krúžky. Má astmu a zníženú imunitu.

Pracujem ako upratovačka, plat mám 480 eur. Z toho musím zaplatiť nájom a všetky ostatné poplatky. Peniaze nemám na nič navyše, aj splátkový kalendár na smetné je pre mňa veľa. Počas Covidu19 sme boli viac doma a bolo potrebné viac variť, umývať riady, svietiť, používať prístroje a spotrebiče, PC na synovu školskú výuku. Prišlo mi zaplatiť nedoplatok 400€, preto Vás chcem touto cestou poprosiť o pomoc, aby som mohla svoje dlhy dať do poriadku a pokojne nabehnút na normálny život – „len“ nájom a eletrika.

Vekom sa mi už pridružili aj rôzne choroby – celodenné hučanie v uchu, ukrutné bolesti v ľavom chodidle. Prekonávam to ako sa dá liekmi. Puberta môjho syna spojená s pobytom doma počas koronakrízy mi ešte ubrala z mojich už aj tak dosť chabých psychických síl. Neviem, čo ešte príde, pomaly choroby mojich rodičov.

Neviem prečo mám v živote takú smolu. Stále čelím niečomu a hlavne nedostatku financií, nech robím, čo robím. Všetko je málo, lebo mi príde vždy do cesty niečo, čo je treba znova riešiť finančne, keď nám už mohlo byť konečne lepšie.

Prajem Vám všetko dobré a ďakujem za akúkoľvek pomoc.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?