Menu

Pomoc pre Petra

Trvanie výzvy: 7. októbra 2020 - 15. decembra 2020

Cieľ výzvy

Mojim cieľom výzvy je finančná podpora pre mňa a moju rodinu ( zaplatenie účtov)

Príbeh

Pomoc pre Petra

Corona ma položila

Dobrý deň prajem, môj príbeh je o pandémii Covid 19 ktorá má položila úplne na kolená, padol som na samé dno, keď som v marci 2020 už nemohol vycestovať do zahraničia, ostal som bez peňazí, rodina museli sme si prejsť peklom, keďže neboli peniaze,no keďže neboli peniaze na účty, dostal som sa do problémov pre neplatenie a skončil som úplne na dne. Do februára 2020 som žil normálny život, pracoval som v zahraničí, keď som prišiel domov, zhruba som bol mesiac doma a mal som ísť naspäť no už sa nedalo, lebo sa zatvorili hranice. Peniaze som nemal žiadne nasporene a odložené, žil som z mesiaca do mesiaca a keď človek ostane na dlažbe, pre pandémiu, padá na dno a takto som padol ja, keď som nemal skoro ani na chleba, keďže príjem nebol žiadny a nájom sa platil z manželkynej materskej. Prešiel som si aj osobnym bankrotom,preto potrebujem aj pomoc ,aby som mohol nejako začat odznova. Momentálne aj zdravotné problémy mám,preto aj na zaklade toho žiadam o pomoc.

Vidím ze sa tu prispieva ľuďom ktorí majú zdravotné problémy, chápem a rešpektujem to ale ja nie som o nič iný keď mi corona zobrala všetko a ostal som úplne na dne bez akýchkoľvek finančných prostriedkov s manželkou a 3 deťmi. 

Neziadam milióny, potrebujem pomôcť a nakopnúť sa, aby som mohol opäť sa dostať do toho kolotoča spred corony.Patrim tiež medzi ludi, ktorí potrebujú pomoc a týmto žiadam o pomoc!!!! 


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?