Menu

Žiadosť o pomoc pre pacienta trpiaceho nedostatkom ...

Trvanie výzvy: 11. novembra 2020 - 11. januára 2021

Cieľ výzvy

Vyzbierané financie by boli použité hlavne na stravu , lieky , ubytovanie . Financie by som si prerozdelil tak aby som s nimi vedel vydržať pár mesiacov a prežil tieto ťažké časy .

Príbeh

Žiadosť o pomoc pre pacienta trpiaceho nedostatkom imunoglobulínov

Dobrý deň prajem , chcel by som Vás pekne poprosiť a finančnú pomoc , bohužial sa neviem zamestnať kvoli situácii ohladne covid-19 pretože by to bolo pre mňa život ohrozujúce .

Prajem pekný deň ,

som pacient trpiaci nedostatkom imunoglobulínov , moje ochorenie sa nazýva XPL syndrom , sme dvaja na Slovensku . Pre lajkov by som to asi vysvetlil tak že nemám absolutne žiadnu obranu voči vírusom ani baktériam . Môže ma zabiť obyčajná chrípka nie to ešte Covid-19 , každé tri týždne si musím do brucha aplikovať imunoglobulíny aby som mal aspoň ako takú imunitu . Bez toho by som tu asi ani nepísal . Som poberatel invalidného dôchodku ktorý je vo výške 145 eur a stoho sa existovať nedá bohužial .Bohužial som aj 2x prekonal ochorenie Rakoviny v roku 1998 ako 4 ročný a v roku 2006 ako 12 ročný . Pracu si momentálne neviem nájsť bez toho aby som neohrozil svoj život . Som naozaj v zlej situácii a už nevidím žiadne iné východisko ako tu napísať , viem že sa nájdu dobrý ludia ktorý vedia pomôcť . Ďakujem velmi za každú pomoc , nesmierne si to vážim .


Lukáš Hrdlička 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?