Menu

Pre Ellu a Imka

Trvanie výzvy: 10. novembra 2020 - 10. novembra 2021

Cieľ výzvy

Kyslikový koncentrátor, doplatok za auto cez Upsvar.

Príbeh

Pre Ellu a Imka

Kyslík náš každodenný

Sme bežná rodina, kde tata pracuje a mama varí, vozí deti do školy, stará sa o domácnosť. Popri tej "bežnosti" sme aj iná rodina, kde obaja rodičia zabezpečujeme základné potreby našich detí 17 ročnému chalanovi s DMO čochvíľa dospelému na vozíčku , a 8 ročnej temperamentnej slečne s DMO a sek. epi. 

Tento rok je taký akýsi divný, náročný. Všetci sa držia inštrukcií ROR. My, rodina, sme spolu aj mimo tohto kolotoča.  Imkovi a Elle počas učenia a počas cvičenia robí spoločnosť kyslikový koncentrator, ktorý žiaľ v lete doslúžil a potrebovali by sme zakúpiť nový. Cena nového je cca 1200€. Ktoré žiaľ nemáme. Čaká nás aj zakúpenie nového auta cez Upsvar, no doplatok z nášho rodinného rozpočtu nebude možný. Cca 5000€.

Obe naše deti rastú s DMO, Imko  17r.s vozíčkom a Ella 8r.s epilepsiou, čo sťažuje jej koordináciu, a chôdzu strieda s vozíkom. 

Snažíme sa ako vieme, a ceníme si akúkoľvek pomoc. Ďakujeme za venovanie sa týmto riadkom. Touto cestou vás chceme poprosiť o pomoc a požiadať o príspevok, aby sme mohli deťom zabezpečiť to, čo tak veľmi potrebujú. 

Ďakujeme, rodina Marcinová. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?