Menu

Finančná pomoc cez FVP

Trvanie výzvy: 4. novembra 2020 - 26. februára 2021

Cieľ výzvy

Cieľom našej výzvy je zlepšiť momentálne náš finančný problém zo splácaním úverov,dlhov a poplatkov v domácnosti.

Príbeh

Finančná pomoc cez FVP

Prvom rade by som vás chcel veľmi poďakovať všetkých,ktorý pomôžu v ťažkej situácii a vedia pochopiť aké to je Teraz pomoc potrebujem ja a moja rodina no nikdy nevieš kedy tu pomoc budeš potrebovať ty sam.

Volám sa Martin. . Som otcom piatich malých detí vo veku osem, sedem a päť,tri rokov a  dvojmesačnou dcerov.  Kvôli koronavírusu som sa ocitol v ťažkej finančnej situácii. Veľmi pekne by som Vás preto chcel všetkých prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk poprosiť o finančnú pomoc.Ako každý Otec chcem pre svoje deti len to najlepšie. Žial, ocitol som sa v situácii, kedy nie som schopný dať im všetko, čo v súčasnosti potrebujú a to je hlavne zdravie. Ako vieme, za všetko sa platí a ja nemám z čoho. 

Počas 1.vlny koronakrízy som bola od marca do mája s deťmi na OČR a prišliel som tak o príjem. Povedzme si otvorene, že vyžiť zo sumy očr, ktorá bola cca 367 eur sa nedá. Nie som ešte kúzelník.  Keďže som bol nútený vziať si hypotéku na vyplatenie bytu po dlžnikovi z bytu, tak platím aj hypotéku, byt, energie , internet, mobil, čo ma mesačne stojí cca 500-560 eur.

Viem, že žijeme v ťažkej dobe a že každý má starosti, preto budem vďačná za každé jedno euro , ktoré pošlete pre moje deti.Male info o mňe

Bol som zamestnany do  31.08.2020 kde vdaka druhej vlne Covid-19 som prišiel o prácu vo fabrike,pre takzvanu druhu vlnu pandemie. Som na UPSVaR  vedeny ako nezamestnany a narok na davku v hmotnej nudzi mi nevyšiel tak sa môj prijem veľmi priškrtil.


Momentalne na trhu práce je sa ťažko veľmi zamestnanť ,kde všetký fabriky skôr prepušťaju ako naberaju ľudi. Tim padom sa nam kopia nepoplatene učty kde vznikaju rôzne problemi v bankach inkasach  či zivotných podmienkach.

Som Otec  a mam 5 deti najmladšie ma 2, mesiace , pracu som mal o ktoru som  pre koronu  prišiel. A teraz prišli dlhy a všetko sa mi nakopilo nedoplatky. Prosím vás aspoň o nejaký finančný príspevok aby som sa nejak mohlol od pichnúť od zeme...

Neviem prečo mám v živote takú smolu. Stále čelím niečomu a hlavne nedostatku financií, nech robím, čo robím. Všetko je málo, lebo mi príde vždy do cesty niečo, čo je treba znova riešiť finančne, keď nám už mohlo byť konečne lepšie.

Prajem Vám všetko dobré a ďakujem za akúkoľvek pomoc.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?