Menu

Diagnózy mojích detí sú vážne a pod kontrolou

Trvanie výzvy: 11. novembra 2020 - 11. novembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Zabezpečiť deťom oblečenie, obuv, potreby na dištančnú výučbu, dezinfekcie, dezinfekčné prostriedky, aby boli chránené vzhľadom na svoje vážne dg.

Príbeh

Diagnózy mojích detí sú vážne a pod kontrolou

Prosím, pomôžte detičkám.

Milí darcovia.
Z celého srdiečka Vás prosím o pomoc pre moje choré detičky. 

TZP dcéra je onkologická, a kardiologická pacientka s Autizmom. MOMENTÁLNE JE ROBILI SONO HLAVY A ZISTILI CYSTU, KTORÍ TREBA SLEDOVAŤ, ČI OPEROVAŤ? ČAKÁ NÁŠ MAGNET. REZON.DCERA MA ĎALŠIE vážne nevyliečiteľné DG.RECLINGHAUSENOVA CHOROBA TYPU 1,HYDROCEFALUS,ATROFIA MOZGU, DEFEKT PREDSIEŇ. SEPTA, PORUCHY SPRÁVANIA. Jej zdravot.stav sa viditeľne zhoršil, svedčí o tom EEG, SONO-KARDIO. (RAŠTEP) Po Neurolog.stranke Inkotenencia(únik) moču, sú predpísané TENA(vložky). Má predpísaný sprej na dychanie. Situácia v ktorej sme stresy, obmedzenia, vplýva na zdravotný stav deti a môj. Najmladší syn v liečbe pečene Hepothopia. Má zvýšené pečeň.odbery.,kontroly sú aj v obmedzenom režime. . Psoriáza sa viac zhoršila, ADHD,Astigmatizmus (v maličkosti úraz oka). Používa spreje na dýchanie. Ďalší syn má vážnejšie dg. Bronchialna astma (2.spreje na dýchanie, tablety) , kontrola cukru...Všetci 3 sú pod kontrolou lekárov: kontroly,vyšetrenia,odbery,EEG,MRI,rehabilitácie. Najstarší syn študuje,kde sú výdavky náročné vyššie vzhľadom na suroviny,ktoré potrebuje na prax aj pri distančnej výučbe.Dištančnú výučbu majú všetci 4.Môj príjem nestačí na bežné výdavky, lieky,potreby deťom, domácnosť, energie, nájom, splatenie dlhu. Bývame v prízemnom, chladnom byte bez balkóna. Prádlo súšime v byte, čo vplýva na nás zdrav. stav nakoľko sme alergici. Keď sa oteplí, spoločnosť nam robia mravce.

Prosím, pomôžte matke samoživiteľke v tejto neľahkej situácii. Potrebujem vyplatiť dlh, požiadať o väčší byť s balkónom, v inej lokalite. Vaša pomoc nám situáciu ZLEPŠÍ.TZP DCÉRA POTREBUJE IZBU VZHĽADOM NA JEJ VÁŽNE DG, ŤAŽKÉ STAVY,. JE AGRESÍVNA,  Za podpodporu,pomoc z celého srdca Ďakujem.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?